Lisaallahindlus -10% valitud elamustele koodiga ESMASPÄEV10

Kingitused 20. sünnipäevaks

Kas otsid täiuslikku sünnipäevakinki 20-aastasele? Avatud meelega ja veel elus oma kohta otsivale 20-aastasele noorele sobib kinkida elamuskingitus. Elamuskingitus annab võimaluse kogeda uusi ja põnevaid tegevusi ning samal ajal end paremini tundma õppida. Lõõgastav puhkus, adrenaliinirohke sõidukogemus, maitsev õhtusöök, loov koolitus, ekstreemne hüpe, veeseiklused - sellest kategooriast leiad ideaalse kingituse igale maitsele.
Vali vaade
Tulemused: 757
Vaadatud 60 - 757

Mida kinkida 20-aastasele sünnipäevaks?

20-aastaseks saadakse kord elus. Teismelise aastad on lõplikult möödas ja on aeg iseseisvalt elule silma vaadata. Ollakse küll täiskasvanu, aga samas ka näljane ebatavaliste emotsioonide ja seikluste järele. 20-aastasele sünnipäevakingi valimine võib olla põnev, sest selles vanuses inimesed on sageli avatud uutele kogemustele. Siin on mõned ideed, mis võivad sobida noorele täiskasvanule: langevarjuhüpe, SUP-sõit, põgenemistoa külastus, fotosessioon, ilusalongi teenused, spaa või restorani külastus, erinevad kursused ja töötoad. Kingi valimisel tasub mõelda, mis võiks sobida kingisaaja isikupära ja elustiiliga. Meie arvukate pakkumiste hulgast leiad sobiva elamuskingituse igale 20-aastasele. Kingi sünnipäevaks seiklusi ja emotsioone!

Millal siis veel kui 20-aastaselt proovida langevarjuga tandemhüpet. Koos professionaalse instruktoriga 3000 m kõrguselt hüpates, saab nautida lendu ilma pabistamata, sest kogu töö kõrguse kontrolli, varju avamise ning juhtimisega teeb ära tandem-meister.

20. sünnipäeva kingituste ideed poiss-sõbrale

20-aastane sünnipäev on oluline verstapost noore mehe elus ja õige kingituse valimine oma poiss-sõbrale võib korraga olla nii põnev kui ka keeruline. Pakume inspireerivaid ideid ja näpunäiteid, mis aitavad sul valida oma poisile ainulaadse ja tähendusrikka sünnipäevakingituse. Sellelt leheküljelt leiad laia valiku kingiideid, mis sobivad erinevate huvidega inimestele. Spordisõbrale soovitame golfikursust, crossfit treeningut või sukeldumist; seiklushimulisele on hea mõte kinkida seikluspargi külastus või põgenemistoa mäng; adrenaliinisõltlasele sobib benji- või langevarjuhüpe ning kiirusefanaatikule sõiduelamus rallirajal. Elamus on parim kingitus oma poiss-sõbra 20. sünnipäevaks!

Mida kinkida 20-aastasele noormehele?

Paljudele meestele meeldivad adrenaliin ja ekstreemsed elamused. Samas ei ole kõik mehed adrenaliinisõltlased ja selle asemel naudivad sünnipäeva ka ilma põnevuse ja südamepekslemiseta. Neile võib kinkida maitseelamuse restoranis, põneva koolituse, veini- või õlle degusteerimise, massaaži või spetsiaalselt meestele mõeldud spaahoolitsuse. Selle asemel, et valida “lihtsalt midagi”, mis suure tõenäosusega kasutust ei leia ja riiulil tolmu koguma hakkab, kingi elamus, mis kestab kogu elu.

Mida osta sünnipäevaks 20-aastasele tüdruksõbrale?

Sinu tüdruksõbra 20. sünnipäev on tähtis sündmus, mis väärib erilist tunnustust. See kategooria pakub sulle inspireerivaid ideid leidmaks oma sõbrannale ideaalne sünnipäevakink. Näita talle, kui palju sa temast hoolid ja kingi talle sünnipäevaks elamuskingitus. Selleks võib olla romantiline õhtusöök kahele, sõit kuumaõhupalliga või nädalavahetus spaas. Spaahoolitsus on samuti suurepärane kink, mida kinkida oma tüdrukule 20-aastaseks sünnipäevaks. Sinu tüdruksõber väärib hellitust ja elamuskingitus seda pakub.

20. sünnipäev - mida kinkida neiule?

Mida kinkida 20-aastaseks saavale neiule? Elamuskingitustest on naiste hulgas kõige populaarsemad lõõgastust ja sensuaalset hellitust pakkuvad kingitused. Spaa-salongi külastus võimaldab võtta aeg maha, leevendada stressi ning unustada mõneks ajaks kodused ja tööalased kohustused. See on aeg iseendale. Massaaž on ideaalseks kingituseks 20-aastasele tüdrukule. Tai massaaž, šokolaadimassaaž, aroomimassaaž, klassikaline massaaž, spordimassaaž, laavakivimassaaž - valik on lai ja siit leiab sobiva igale maitsele.


60 minutiline traditsiooniline Tai õlimassaaž Tallinna kesklinnas asuvas Thai Orchid SPA-s on ideaalne lihaste- ja punktmassaaži kombinatsioon, hõlmates manuaalteraapia elemendid ja Tai massööri käte õrnuse.

20. sünnipäeva kingitus õele

Õde - mõnikord tüütu, talumatu ja ülbe, kuid samal ajal nii kallis ja hindamatu tugi rasketes olukordades. Sinu õe sünnipäev on ideaalne võimalus näidata, kui palju sa temast hoolid, valides talle rõõmutoova kingituse. Kingitus õele tema 20. sünnipäevaks ei pea olema kallis. Kõige tähtsam on kingituse sobivus õe kirgede ja unistustega. Kingi talle koolitus, kus ta saab veeta rahulikku ja loomingulist aega koos sinu või mõne sõbrannaga. Erinevate töötubade ja koolituste hulgast leiad kindlasti just sellise, mis toob naeratuse sinu õe näkku ning loob unustamatuid mälestusi uute oskuste näol.

Kingitus 20-aastasele vennale

Suhted vennaga ei pruugi olla kõige lihtsamad, kuid õdede-vendade vaheline armastus on imeline. Just sellel põhjusel võiks venna 20. sünnipäevakingitus olla erakordne ja meeldejääv. Mis oleks, kui kinkida vennale sünnipäevaks laskmispakett? Meie pakkumiste hulgast leiad nii laskmise käsirelvadest, õhkrelvadest, jahilaskmise kui ka vibulaskmise.


Tulika Õhkrelva Lasketiirus saab õhkrelvadest lastes proovile panna oma täpsuse ja sihtimisvõime. Instruktori juhendamisel on võimalus proovida kaheksat erinevat õhkrelva ning teha ühtekokku 256 lasku.

Kingiideed 20-aastasele sõbrale sünnipäevaks

Sõber on oluline inimene meie elus, kes on alati valmis kuulama, nõu andma ja aitama. Just selle erakordse sideme tõttu ei saa tähelepanuta jätta sõbra 20. sünnipäeva. Kingituseks võiks olla midagi erilist, mis teeks sõbra sünnipäevast sündmuse, mida mäletada ka aastate pärast. Vastavalt huvidele võib valituks osutuda tavapärasest erinev õhtusöök - sita teeninduse õhtusöök, õhtusöök pilkases pimeduses, maagiline õhtusöök - või adrenaliinirohke sõidukogemus ATV, mootorratta ja autoga. Lõõgastust pakkuvaid kingitusi leiad meie spaapakkumiste hulgast, põnevuse otsijatele on elamusi õhus ja vees, loomaarmastajad saavad minna ratsutama või huskydega matkama - valik on suur. Kingi oma 20.aastasele sõbrale põnev kingitus ja aita tal täita oma unistusi!

K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18