Jõulukingid sõbrale ja kolleegile

Jõuluõhtu sõprade või kolleegidega on ilus traditsioon, mis võimaldab jagada jõulumaagiat mitte ainult oma perega vaid ka teiste, endale kalliks saanud inimeste seltsis. Kas mõtled millist kingitust oma sõbrale jõuludeks valida? Kas otsid midagi üli vinget oma heale kolleegile ja sõbrale? Hea viis tänada teda tema aja ja toe eest, on jõulude puhul talle midagi rõõmu tekitavat kinkida. Sinu sõber väärib tohutut annust positiivseid emotsioone, mille ta leiab sel aastal kuuse alt. Unusta igavad kingitused ja vali sõbrale jõuludeks üllatav elamuskingitus!
Vali vaade
Tulemused: 372
Vaadatud 60 - 372

Jõulukingitus sõbrale – kingi ekstreemseid elamusi


Jõulud on ainulaadne võimalus kinkida oma parimale sõbrale, kes on sinuga nii heas kui halvas, imeline kingitus. Elamust pakkuvad kingitused on originaalsed, tõeliselt üllatavad ja parim idee jõulukingiks igas vanuses meestele. Sõltumata kingisaaja hobidest, kirgedest või unistustest leiad meie pakkumisest just talle sobiva jõulukingi. Idee parimast jõulukingitusest klassi- või töökaaslasele on see, mis vallandab suure annuse adrenaliini, eufooriat ja paneb südame kiiremini põksuma või kingib suure naeratuse! Ekstreemsed jõulukingid sõbrale või kolleegile on hea viis kinkida erakordseid emotsioone. Tutvu meie valikuga, ning vali imeline elamus!

Millise jõulukingi võiks sõbrale valida?

Vahet pole, kas otsid kingitust koolivennale või loodad leida midagi, mis sobiks jõulukingiks kolleegile, kellega saad suurepäraselt läbi. Mõnd peenet jooki degusteerima minna on kindlasti originaalne idee jõulukingiks sõbrale, kes peab lugu kvaliteetsetest jookidest. Õppige tundma maailma kaugemate nurkade roogade suurepäraseid maitseid ja veetke koos fantastilisi hetki, tänu millele muutub teie sõprus veelgi paremaks! Kui otsid midagi, mis sobiks sõbrale jõulukingiks, on ühise söökide või jookide degusteerimise valimine alati nagu kirss tordil! Jõulukingid sõbrale või kolleegile on võimalus näidata, et hindame tema olemasolu meie elus!

Parim jõulukink sõbrale – vali kingituspakk!

Kas sa ei tea millist kingitust oma klassikaaslasele, sõbrale või kolleegile valida? Sõbral on palju huvisid ning väga keeruline on talle midagi ise valida? Meil on lahendus! -Kingituspakk on elamuste kogum, mis on loodud neile, kes pole kindlad, milline kingitus oleks kingisaajale parim või eelistavad anda oma lähedasele võimaluse ise valida. Kingituspakid sisaldavad erinevaid elamusi, mis on temaatiliselt koondatud igale maitsele. Igaüks neist koosneb mitmest kuni mitmekümnest ettepanekust, mille hulgast valib kingisaaja ühe endale sobivama elamuse. Kiirete autode, adrenaliini, degusteerimiste, veespordi ja paljude muude tegevuste austajatele on lihtne seiklusi leida. Kingituspakk on elegantne ja mugav kingitus, mis sobib suurepäraselt maagiliseks jõulukingiks sõbrale või kolleegile. Selline jõulukink sõbrale jääb meelde paljudeks aastateks! See püha on ju ainulaadne võimalus oma lähedaste unistusi ellu viia ja neile rõõmu kinkida – seepärast tuleks jõulukuuse all olev kingitus sõbrale hoolikalt valida.

Universaalne kingiidee sõpradele jõuludeks - keskendu emotsioonidele

Universaalne jõulukink sõbrale või kolleegile on selline, mis tekitab palju häid emotsioone ja pakub erakordseid elamusi. Kingisaajale kohandatud elamuskingitus on rahulolu tagatis, eriti kui see arvestab inimese huvide, kirgede ja unistustega, kellele kingituse teeme. Pole vahet, kas vajad jõulukinki sõbrale või töökaaslasele, tuleb siiski mõelda kingisaaja soovide peale. Ära unusta rahulikult mõelda ja kaalutleda, et leida just see kõige parem kingitus. Hästi läbimõeldud ja südamest tehtud kingitused on kõige kallimad! Vali sõbrale jõuludeks ainulaadne kingitus ja näe rõõmu tema näol. See on väga lihtne viis kinkida oma lähedastele naeratus ja muuta nende jõulukink täiesti omanäoliseks ja unustamatuks.

Millise jõulukingi peaksid oma sõbrale valima? Otsusta ühise kogemuse kasuks!

Põnev ja soodne jõulukink sõbrale, mida saate koos kasutada? Mis sobib jõulukingiks sõbrale, kellega soovime kogeda tõelisi emotsioone? Meil on paar ettepanekut! Jõulude puhul minge koos kardiga sõitma ja võistlege professionaalsel kardirajal. Samuti võid sõbra kinno kutsuda ja mõnd põnevat filmi vaadata või hoopiski kutsuda sõber endaga koos uisutama? Selline jõulukink sõbrale või kolleegile jääb kindlasti aastateks meelde. Nüüd tead, millist jõulukinki sõbrale valida ja mida sõbrale jõuludeks kinkida!


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18