Meestepäeva kingitused

Meestepäev, 19. novembril, on eriline sündmus, kus tunnustatakse mehi, nende rolli ja saavutusi. Abikaasa, vend, isa, poiss-sõber, poeg, onu, töökaaslane, sõber - meie ümber on palju mehi, keda tasub meeles pidada ja ainulaadse kingitusega üllatada. Parim viis meest tänada on kinkida talle unustamatu kogemus! Oleme teinud kingituse valimise lihtsaks, koondades meie meestepäeva pakkumised ühte kohta. Lase mehel tunda end olulisena ja too tema näkku naeratus!
Vali vaade
Tulemused: 384
Vaadatud 60 - 384

Meestepäev - mis päev see on ja millal seda tähistatakse?

Rahvusvahelist meestepäeva tähistatakse igal aastal ning see on pühendatud meestele ja nende rollile ühiskonnas. See on päev, mil tõstetakse esile mehi ning nende saavutusi. Lisaks tõstatatakse teemasid nagu meeste tervis, võrdõiguslikkus ja heaolu. Meestepäev annab võimaluse propageerida meestega seotud teemasid ning julgustada mehi ise oma tervise ja heaolu eest hoolt kandma. Meestepäeva tähistatakse erinevate ürituste, seminaride, töötubade ja kampaaniatega, mis aitavad kaasa nende teemade teadvustamisele ja arutelule. Meestepäev on 19. novembril ning see on päev, mil saad tänada mehi oma elus nende panuse eest ja julgustada neid elama tervislikku ja täisväärtuslikku elu.

Mida kinkida meestepäevaks?

Parim kingitus meestepäevaks on elamus. Meestepäeva puhul elamuskingituse valimine on suurepärane viis tunnustamaks ja tähistamaks mehi nende eripäras ja panuses. Elamuskingitused pakuvad meeldejäävaid kogemusi, mis rikastavad saaja elu ja pakuvad midagi enamat kui tavalised materiaalsed kingitused. Enne ostu tasub mõelda, millised on mehe eelistused, huvid ja lapsepõlve unistused. Mehe jaoks, kes armastab kiirust, võib olla kardisõit või ringraja ralli just talle sobiv kingitus. Sportlikku meest lõõgastab spordimassaaž, adrenaliinisõpra langevarjuhüpe ning seltskondlikku aeg sõpradega bowlingut mängides. Romantiline mees naudib kuumaõhupallilendu või hõrku õhtusööki koos kallimaga mõnusas restoranis. Elamuskingitus on ideaalne kingitus kolleegile ja teistele meestele sinu elus. Igaüks neist väärib tunnustust! Elamuskingitus on suurepärane võimalus näidata, et hindad nende unikaalsust ja soovid pakkuda midagi erilist ja meeldejäävat. Muuda meestepäev unustamatuks!

Originaalne kingitus meestepäevaks

Tahad üllatada meest originaalse kingitusega meestepäevaks, aga ei tea, mida valida? Iga mees on välja teeninud puhkuse ja lõõgastuse kiirest argipäevast. Kingituspakk Massaaži ja spa maagia või gurmeeõhtusöök võib olla ideaalne kingitus meestepäevaks. Massaaž, kehahoolitsus, majutusega spaa pakett, veekeskuse külastus - kingi mehele hetk vaid ta enda jaoks! Näita, et hoolid oma abikaasa, venna või isa heaolust ja vali talle üks meie lõõgastavatest pakkumistest. Kingituse väärtuse ei määra alati hind, vaid see, kui palju on sinna pandud hoolivust ja armastust. Tähista meestepäeva puhkusega!


Tai õlimassaaž on kõige populaarsem massaažiliik Euroopas. Väikeses ja hubases Thaiana massaažisalongis pakutavat 90-minutiline massaažiseassi viivad läbi Taimaalt pärit professionaalsed massöör-terapeudid. Oodatud on kõik, kes soovivad unustada töise ja rutiinse argipäeva ning kelle keha ja meel vajavad puhkust, vaim värskendust ja lihased lõõgastust.


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18