Lisaallahindlus -10% valitud elamustele koodiga ESMASPÄEV10

Kingitused 35. sünnipäevaks

35. sünnipäev on võimalus näidata sünnipäevalapsele, et teda hinnatakse ja armastatakse. Oleme siia kokku kogunud erinevad elamuskingitused, mille hulgast leiad sobiva kingituse nii 35-aastasele mehele kui ka naisele. Gurmeeõhtusöök, nädalavahetus spaas, seikluspargi külastus, fotograafia kursus, veinidegustatsioon, kuumaõhupallilend - need kingitused pakuvad erinevaid elamusi, olgu siis tegu lõõgastuse, seikluse või uute teadmistega, muutes 35. sünnipäeva tähendusrikkaks ja meeldejäävaks.
Vali vaade
Tulemused: 737
Vaadatud 60 - 737

Mida kinkida 35. sünnipäevaks?

Sinu õde, vend, abikaasa, poeg või tütar saavad 35-aastaseks ja sa tahad neile sünnipäevaks midagi lahedat kinkida? Miks mitte kinkida sünnipäevalapsele õhulend, mis jääb talle meelde eluks ajaks? Lend helikopteri või lennukiga, paraplaani lend, tuuletunnel, lend kuumaõhupalliga, langevarjuhüpped - need on suurepärased kingiideed 35. sünnipäevaks. Elamuskingitus õhus garanteerib ainulaadsed emotsioonid ja unustamatud mälestused ning võib-olla täidab ka sünnipäevalapse salajased unistused.

35. sünnipäeva kingitus naisele

Õige kingituse valimine oma naise 35. sünnipäevaks võib olla raske. Paljud naised naudivad näo- või kehahoolitsusi või lõõgastavat kvaliteetaega mereäärses spaas. Adrenaliinihimuline õde või vennatütar on rõõmus langevarjuga tandemhüppe üle ning õpihimuline tütar proovib meeleldi mõnd uut kursust ja töötuba. Samuti on põnevaks kingituseks naisterahvale fotosessioon koos fotomeigiga. Sünnipäevalaps saab koos oma kallimaga lasta oma tunded ja emotsioonid professionaalse fotograafi poolt paberile püüda ning kaunid pildid jäävad meenutama 35. sünnipäeva kogu eluks.

Sünnipäeva kingitus 35-aastasele parimale sõbrannale

Parim sõber on inimene, kes mõistab sind ilma sõnadeta, toetab igas olukorras ja jagab sinuga nii rõõme kui ka muresid. Parim sõbranna on keegi, kellega saad olla täiesti sina ise, kellega jagada saladusi ja südamest naerda. Ta on sinu jaoks olemas, kui vajad nõu või kuulavat kõrva. Mis oleks siis piisavalt eriline kingitus oma parima sõbranna 35-aastaseks sünnipäevaks? Kas sõbrannale meeldivad seiklused, uued maitsed või lõõgastav puhkus argipäevast? Lõõgastav spaapakett, mis sisaldab massaaži, näohoolitsust või muid hellitusi, laseb sõbrannal aja maha võtta ja nautida elu täiel rinnal. Kingitus.ee valikust leiab ka mitmeid degusteerimise pakkumisi või restoranide kinkekaarte. Seiklusi pakuvad elamused õhus ja vees, matkad või sõidud kiirete autodega. Need kõik on ideaalseks kingituseks sõbranna 35. sünnipäeval!

35. sünnipäev - mida kinkida mehele?

Täiuslik 35. sünnipäevakink mehele peaks olema ainulaadne ja üllatav. See võiks olla unustamatu seiklus täis unikaalseid emotsioone. Kui sünnipäevalaps on autosõidu fänn, siis naudiks ta adrenaliinirohket driftisõitu, elamussõitu ralliautos või sõidunaudingut superautodega. Sõit Ferrari või Lamborghiniga annab võimaluse täita oma lapsepõlve unistusi ning tunda enda all tõelist võimsust. Ferrari ei jäta kedagi külmaks ning Lamborghini luksuslik disain ja võimas mootor garanteerivad unikaalse emotsiooni ja sõiduelamuse. Annus adrenaliini ja mälestused paljudeks aastateks on garanteeritud! Loomulikult ei ole ainult mehed need, kes naudivad sõidukogemust - ka naised soovivad selliste ainulaadsete autode rooli istuda, mistõttu on sõit superautoga ideaalne sünnipäevakink peaaegu kõigile. Kui otsid originaalset ja unustamatut kingitust oma vennale, õepojale, isale või poiss-sõbrale, siis sõit kiire ja võimsa superautoga sobib selleks ideaalselt!

Parim sõber saab 35-aastaseks - milline kink valida?

Elamuskingitus on suurepärane võimalus pakkuda midagi erilist ja meeldejäävat, mis erineb tavapärastest materiaalsetest kingitustest. Erinevalt tavapärastest kingitustest, mis võivad ajapikku oma sära kaotada või tolmu koguma hakata, jäävad elamused püsima mälestustena, mida saab ikka ja jälle meenutada. Elamuskingitused võimaldavad proovida uusi tegevusi, veeta kvaliteetaega koos lähedastega või lihtsalt nautida hetke, pakkudes sellega rõõmu ja rikastades saaja elu. Lisaks on see personaalne ja läbimõeldud kingivalik, mis näitab, et oled pühendanud aega ja mõelnud just saaja soovidele ja huvidele. Kingitus.ee pakub elamuskingitusi igale maitsele kokanduskursusest langevarjuhüppeni, gurmee elamusest sukeldumiseni ja spaapuhkusest adrenaliinirohke drifti sõiduni. Ükskõik millised on su sõbra huvid, meil on midagi, mis on just talle sobiv ning toob ta näole naeratuse.

Üllatavaks kingituseks meesterahvale, aga miks mitte ka naisele, on sepakunst algajatele. Sepatöö algus on juba aastatuhandeid tagasi, mil inimene õppis kasutama erinevaid metalle. Individuaalne sepatöö kursus avab võimaluse tutvuda sepistamise algtõdede ja oskustega ning sepistada oma kätega valmis üks enda poolt valitud ese. Selline kingitus annab võimaluse omandada uus ja põnev oskus kogu eluks.

35. sünnipäevakink abikaasale

Mida kinkida abikaasale, kel on juba kõik olemas? Elamuskingituste hulgast leiab valiku kingitusi igale maitsele: kardisõit, kokakool, huvilend lennukiga, näohoolitsuse pakett, mõnusad vee- ja sauna protseduurid spaas, romantiline lend kuumaõhupalliga, unikaalne õllespaa, huvitav räätsamatk, ekstreemne sukeldumine vangla varemetesse, mini puhkus mere ääres… Kõik need kingitused pakuvad põnevust ja annavad uusi kogemusi. Valmista oma abikaasale rõõmu ja vali talle elamuskingitus!

Originaalne kingitus 35. sünnipäevaks

Kui sa ei tea, mida meie laiast valikust kinkida, siis kingi sünnipäevaks kingitus.ee kinkekaart. Kinkekaart annab kingisaajale võimaluse enda kingitus ise välja valida ning sul pole vaja muretseda õige valiku tegemise pärast. Ükskõik, kas otsid kingitust õele, isale, partnerile või kolleegile - kinkekaart on hea valik, sest elamuskingitus kingib emotsioone, mälestusi ja uusi kogemusi! Kinkekaardiga garanteerid erilised hetked!

K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18