Jõulukingid perele

Kätte on jõudmas jõulud ehk aasta kõige perekondlikum aeg. Et see veelgi erilisem oleks, otsivad paljud meist ainulaadseid kingitusi, tänu millele oma lähedastele näidata, et neil on meie südames eriline koht. Millised ideed jõulukinkideks sobivad perele kõige paremini? Millised neist pakuvad tervele perele kõige rohkem rõõmu ja kust sellist kingitust leida? Meie veebisaidil on palju erinevaid elamuskingitusi, mis pakuvad ainulaadseid kogemusi ja on ideaalsed pühadekingitused kogu perele. Siit leiate nii ettepanekuid ühisteks väljasõitudeks kui ka erinevaid tegevusi, mis teevad koosolemise veelgi lõbusamaks. Kingi oma lähedastele üks neist ja saad veeta koos nendega kvaliteetaega. Isegi väikesed jõulukingid perele tagavad erakordsed mälestused paljudeks aastateks. Vali jõuludeks unustamatu perekingitus ja näed, et unistuste elluviimine on tõesti lihtne!
Vali vaade
Tulemused: 333
Vaadatud 60 - 333

 Ideid jõulukingituseks perele


Kas tunned puudust ideedest, mida kinkida perele jõuludeks? Kasuta meie soovitusi ja veendu seeläbi, et kingituste tegemine ei pea olema keeruline! Kui soovid kinkida midagi originaalset ja üllatavat, kaalu fotosessiooni terve perega - sellist, mis toimub professionaalses salongis, või sellist, mille asukoha saad ise valida. Selline elamuskingitus on hea võimalus lähedastega aja veetmiseks, aga ka paljudeks aastateks südamelähedane suveniir saada. Fotoseansil osalemine pakub palju rõõmu ja naeru. Koos erinevate stiilide loomine ja kaamera ees poseerimine võivad inimesi tõeliselt kokku tuua. Kas see ei kõla suurepärase ideena, et veeta pärastlõuna koos perega? Tee oma lähedastele jõuludeks eriline kingitus ja saad kogeda unustamatut elamust. Saad teada, kui lihtne on valida kogu perele pühadeks kingitus, mis meeldib kõigile – olenemata vanusest.

Parimad jõulukingid perele

Millised pere jõulukingid oleksid veel hea idee? Viimasel ajal on üha enam populaarsust kogumas mäng nimega "põgenemistuba". See seisneb selles, et grupp inimesi on tuppa lukustatud ja üritavad sealt välja pääseda lahendades erinevaid mõistatusi ja leides peidetud esemeid. Ruumid on konkreetse teema ja raskusastmega, nii et leiad midagi nii algajatele kui kogenutele. Põgenemistoa ajal saab mängida näiteks vangi, Päästeameti eriüksuslast või Sherlock Holmesi. Põgenemistoad on suurepärane võimalus saada lähedasemaks, panna proovile koostööoskused, loogiline mõtlemine ja läbinägelikkus. Selle mängu mängimine nõuab ka nutikuse, loovuse ja mõnikord ... julguse üles näitamist. Seetõttu on neile mõeldud elamuskingitused ka jõulude ajal head kingitused perele. Paku oma lähedastele muljetavaldavat meelelahutust ja võimalust koos aega veeta. Sellistes jõulukingitustes perele on palju maagiat ja võlu.

Millised jõulukingid perele?

Isegi väikesed kingitused toovad naeratuse näole ja näitavad kiindumust oma lähedastesse. Seetõttu tasub alati midagi kinkida, kasvõi elamuskink ühise reisi näol - teatrisse, kinno, muuseumi, seiklusparki või mõnda muusse kohta, kus koos aega veeta ja lõbutseda. Kuigi see ei pruugi esmapilgul tunduda huvitav, ei tasu unustada, et kaasaegsetel meelelahutuskohtadel on palju pakkuda. Kui soovid valida oma perele jõulukingitusi, mis meeldivad nii lastele kui ka täiskasvanutele ning on ühtaegu huvitavad ja arendavad, on koos veedetud aeg huvitavas kohas just see õige. Sellised jõulukingitused perele jäävad meelde aastateks!

 Ainulaadsed pere jõulukingid

Peredele võib olla raske välja mõelda seda õiget jõulukingitust. Lõppude lõpuks tuleb otsida kingitust mitte ühele või kahele, vaid kolmele või isegi enamale inimesele. Lisaks on igaüks neist ilmselt erinevas vanuses, erinevate huvidega... vahel võid tunda end ülekoormatuna. Kas pole kindel, milliseid jõulukinke oma perele valida? Õnneks on meil teile lahendus. Elamuskingitus on võimalus kinkida perele huvitavaid kogemusi, mis jäävad meelde aastateks. Näiteks sobib suurepäraselt elamuskingitus reisi näol. Ühine reis on võimalus veeta koos aega täpselt nii, nagu teile meeldib. Kui tead, et perele meeldib uusi linnu avastada, vali kindlasti reis mõnda lähedalasuvasse linna. Linnaliiklus, juurdepääs uutele ja huviäratavatele vaatamisväärsustele ning valikuvabadus on midagi, mis rõõmustab paljusid peresid. Kui see-eest on vaja puhkust ja hetke iseendale, on hea valik reis järve äärde või mägedesse. See annab võimaluse ühisteks ratta- või kanuumatkadeks, metsa- või mägiradade tundmaõppimiseks ja loodusega vabaks suhtlemiseks. Tänu sellele saab terve pere hetkeks rahuneda, lõõgastuda ja võtta aja maha. Kingi perele pühadeks ainulaadne elamuskingitus ja anna neile võimalus veeta aega nii, nagu neile kõige rohkem meeldib.
Sa juba tead, milline jõulukink sinu perele kõige paremini sobib. Näe, kui lihtne on unistusi ellu viia ja muuta selle aasta jõulupühad maagiliseks ja unustamatuks.


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18