TOP 30 jõulukingitust

See, milline kingitus kallimale on parim valik, on eriti oluline küsimus just jõulude ajal. Parimad jõulukingid ei ole aga alati sedavõrd lihtsalt leitavad. Kingitus.ee on seetõttu loonud TOP 30 kategooria, kus on olemas kõik kingitused, mis on läbi aastate olnud populaarseks jõulukingituste valikuks ja seeläbi tuhandetele inimestele rõõmu valmistanud.

Milline neist TOP 30 kingitusest oleks sinu lähedasele ideaalseks jõulukingiks?

Vaata lisaks: jõulukingid lastele, jõulukingid naistele, jõulukingid meestele, jõulukink emale

Vali vaade
Tulemused: 30

TOP 30 jõulukingitust

Jõulukingituste leidmine ei tohiks enam ealeski raskusi valmistada, sest nüüdseks on välja kujunenud uus trend kinkida oma lähedastele elamusi asjade asemel. Selline areng kingi kultuuris laiendab tohutult ka kingi valikut. Kingi valiku suurenemise tõttu on jällegist valiku tegemine mingi võrra raskendatud, mistõttu oleme üritanud luua võimalikult palju erinevaid kingi kategooriad, mille vahelt saaks valida. Populaarsus ümbritseb meid kõiki igas valdkonnas ja toob esile rahva seas kõige tuntuma ning hinnatuma.

Seetõttu oleme ka kokku kogunud andmeid mitme aasta vältel ning analüüsinud oma klientide valikuid, et saaks tuua välja listi kõige populaarsematest elamustest, mis meil pakkuda on.Lõime TOP 30 kategooria, et teha su jõulukingi valimised lihtsamaks ja tagada ka pisut informatsiooni elamustest, mis on teistele kõige rohkem silma jäänud ning valituks osutunud. Sirvides läbi selle kategooria, leiate suurema tõenäosusega ka vaimustava kingi oma lähedaste jaoks. Kui valiku tegemine osutub parasjagu raskeks, võite alati võtta meie vahva kollektiiviga ühendust numbril: 655 9165 ja aitame üheskoos teha kõige vastupandamatu valiku!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Kuidas valida jõulukingitust?

Mõistame, et jõulukingituse välja valimine võib keeruline olla. Alusta otsinguga sellest, et mõtle, milline on kingisaaja iseloom, kas talle meeldivad aktiviised elamused või on ta rahulik hing. Seejärel leia meie kodulehe kategooriatest või filtritest vastav teema ning kuvatud elamusest saad välja valida selle õige. Kui ikka suur hulk valikut võtab silme eest kirjuks, külasta meie kingipoode, kus abivalmid kingieksperdid oskavad sind kingivalikul aidata. Abi saad ka meile kirjutades või helistades.

Kui kingisaaja näol on tegu inimesega, kellele lihtsalt ei oskagi midagi kinkida või ei tea, mis talle meeldiks, vali kingituseks rahalises väärtuses kinkekaart. Kinkekaart annab kingisaajale võimaluse valida üle 1000 ägeda meeldejääva elamuse vahel. Lisaks võid valida kingituspaki, kuhu oleme koondanud laias valikus erinevaid elamusi, millest leiab kingisaaja kindlasti ühe endale meeldivaima.

Mis on populaarsemad jõulukingid?
• Elamusterohke maitseelamus - Õhtusöök pilkases pimeduses
• Humoorikas õhtu ja suurepärane maitseelamus - Sita teeninduse õhtusöök
• Kingituspakk - Elamused kahele
• Ööbimine keset loodust - ÖÖD Hötels Jõeranna külastus
• Adrenaliinirohke sõit superautoga - Sõiduelamus Ferrari, Lamborghini või KTM-iga
Millised on kõige uuemad jõulukingid?
• Panoraamvaatega õhtusöök - Taevalik toiduelamus Teletorni restoranis
• Hõljumine magneesiumsooladega vees - Floating
• Lõõgastav päev spaas - Mustamäe Elamus Spa ja 21+ Spa külastus kahele
• Romantika uhiuues hotellis - Romantikapakett L’EMBITU hotellis koos õhtusöögiga restoranis ROOF
• Eksklusiivne pakett kinosõbrale - Apollo Kinorestorani staaripakett
Millised on kõige eksklusiivsemad jõulukingid?
• Lend mööda taevalaotust - lend kuumaõhupalliga
• Puhkus Saaremaal - Grand Rose SPA hotelli romantiline puhkusepakett
• Ekstreemne ja meeldejääv - Tandemhüpe langevarjuga
• Närvikõdi pakkuv - hullumeelne sõit driftiautos