Jõulukingid sõbrannale ja oma kolleegile

Jõulud on maagiline aeg, mida tahame tähistada koos inimestega, kes meile meeldivad ja südame soojaks teevad. Jõulukingitus sõbrannale on tähtis asi – ära lase pühademeeleolul oma saladuste usaldusisikut unustusse matta ja kingi sõbrannale emotsioone, mis väljendavad tänulikkust koosveedetud hetkede eest! Jõulukingitus sõbrannale on suurepärane võimalus teie sõprust tähistada. Ainulaadne kingitus on teie käeulatuses – vaata, millised pakkumised oleme sulle selles kategoorias kokku kogunud. Vali jõulukingid sõbrannale või kingitus oma toredale naiskolleegile jõuludeks ja avasta, et unistuste elluviimine on lihtne!
Vali vaade
Tulemused: 426
Vaadatud 60 - 426

 Kingitus sõbrannale jõuludeks

Kui mõtled, mida head oma armsale sõbrannale jõulukingiks valida, siis võta moment, et mõelda kõikidele koosveedetud hetkedele: nii vaikuses, kui väljas sadas vihma ja vaatasite teki all filmi ja ka need pöörased hetked, mille käigus läks valju muusika saatel tantsuks. Jõuludeks tasub valida jõulukink, mis meeldib, pakub rõõmu, rõhutab teie seniste ühiste kogemuste olulisust ja annab ehk võimaluse neid veelgi rohkem saada. Üks kingitus meie suurest elamuste valikust pakub teile kõike seda. Soliidne annus emotsioone või lõõgastavaid hetki on suur tänu rõõmsate ja ka kurbade hetkede eest ning selle eest, et talle võis alati loota! See on suurepärane jõulukink sõbrannale või õele, kellel on alati sinu jaoks aega ja kes vastab igale telefonikõnele ka halbadel aegadel -keset ööd. Seetõttu peaks kingitus olema eriti läbimõeldud ja õigesti valitud. Vaata meie kokku kogutud parimaid ideid jõulukingiks sõbrannale või toredale naiskolleegile!

Idee imeliseks jõulukingiks oma armsale sõbrannale

Lõõgastumist täis aeg on suurepärane idee jõulukingiks sõbrannale ja ainulaadne viis lasta tal puhata kõikidest argielu muredest. Massaaž on imeline viis lasta oma kehal ja vaimul sügavalt lõõgastuda ja olla eemal kõikidest muredest. Selline kogemus aitab lõdvestada lihaseid, parandada vereringet ja pinguldab nahka – see on pingeid maandav mitte ainult kehale, vaid ka vaimule. Hoolitsuste käigus kasutatud õlide õrn lõhn rahustab vaimu, paneb sind hästi lõhnama ning õli niisutab ja pehmendab sinu nahka. Põhjalik energia laadimine on ideaalne jõulukingitus oma toredale sõbrannale või rõõmsameelsele naiskolleegile. Tunniajane hoolitsus võib sisaldada intensiivset, dünaamilist Tai massaaži või õrna, lõõgastavat klassikalist massaaži. Igaühel neist on stressivastane ja rahustav toime, mis võimaldab sul taastada oma keha ja vaim ning tunda kogu kehas meeldivat kergust. Kui veel mõtled, milline jõulukingitus sõbrannale kõige paremini sobib, siis lõõgastavad hetked spaas on kindla peale minek -kes meist siis ei sooviks kasvõi kord aastas end jumalannana tunda?

 Kingitused, mida saab koos sõbrannaga nautida

Mõtled jõulukingituste peale, mida võiks sõbrannale kinkida? Või otsid kingitust hoopiski oma toredale naiskolleegile? Koos väljas käimine ja uute mälestuste loomine on alati hea idee! Jõulude puhul minge koos mõne peene joogi või söögi degusteerimisele, tänu millele saate osa tõelisest maitsete peost ja mis kõige tähtsam! - saate koos aega veetes oma argielu mured tahaplaanile jätta ja mõnusat aega veeta. Võib-olla soovite proovida toitu mõnes restoranis, kuhu olete juba ammu minna soovinud? Või on teil oma lemmikrestoran, kus tähistate iga tähtsat hetke? Ükskõik, mille valid, üks sündmusterohke õhtu on garanteeritud! Selline kingitus sõbrannale kuuse alla panna on suurepärane idee ja pakub kindlasti palju rõõmu. See on võimalus mõnusalt aega veeta, rahus juttu ajada ja avardada oma kulinaarset silmaringi. Ära oodake enam ja vali oma sõbrannale ideaalne jõulukink.

Ekstreemne kogemus oma adrenaliini sõltlasest sõbrannale

Jõulukingitus oma parimale sõbrannale või toredale naiskolleegile, mis pakuks tohutut adrenaliinilaksu ja elamust, mis ei unune eal. Mis see küll olla võiks? Meil on mõned ideed sulle varuks! Adrenaliinirohked elamused on hämmastavad väljakutsed, mis tihtipeale võtavad ka kõige julgematel jala veidi värisema. Kõige populaarsemate ekstreemsete elamuste hulgas on langevarjuhüpe - valikus on nii üksinda hüppeid kui ka kogenud instruktoriga ehk tandemhüppeid. Juba mõte mõne tuhande meetri kõrguselt hüppamisest võib vererõhku tõsta, nii et kujuta ette selle inimese emotsioone, kui ta lennuki ukse lävel seisab ja hüppama peab. Taoline jõulukingitus on sõbrannale, kes soovib oma hirmuga silmitsi seista ja kogeda tõelist seiklust. See hämmastav kogemus sinise taeva all on mõne inimese arvates isegi “elu seiklus”. Lisaks leiab meie valikust muidugi sadu muid ettepanekuid, sama ekstreemseid nagu langevarjuhüpe ja paraplaani lend, kuid ka muud põnevat. Kui sõbrannale mõeldud traditsioonilised jõulukingitused sind ei kõneta, siis meie valikust leiad kindlasti midagi huvitavat ja täiesti pöörast.

 Universaalne jõulukink kallile sõbrannale

Oled juba mõnda aega sõbrannale kingitust otsimas, kuid pole seda ideaalset kingitust veel leidnud? Ära heida meelt, meil on selleks lahendus! Kingituspakid on erinevate elamuste kollektsioonid – nii rahulikud, õndsat puhkust võimaldavad kui ka adrenaliini pakkuvad kingitused. Kingisaaja saab kingipakist ühe elamuse välja valida, nii et võid olla kindel, et sinu tehtud jõulukingitus oma kallile sõbrannale, saab kasutatud. Kingituspakkidel on erinevad teemad, mis võimaldab kingisaajal ise otsustada, mis talle paremini sobib ning mille üle ta kõige õnnelikum on. Selline kingituse annab sulle meelerahu ja võimaluse kinkida midagi tõeliselt erakordset. See on eriti hea valik inimestele, kellel on palju huvisid või neile, kes alles otsivad uut hobi. Kui sa pole kindel, milline elamuskingitus oleks sinu sõbrannale jõuludeks parim, siis vali kindlasti kingituspakk - emotsioonid, hea tuju ja emotsioon garanteeritud!

Jõulukingitus parimale sõbrannale või toredale naiskolleegile

Olgu see jõulukink naiskolleegile või enda heale sõbrannale, isegi väike kingitus võib näidata meie kiindumust ja tuua kingisaaja näole siira naeratuse. Kuidas aga valida õige elamuskingitus? Hea lahendus on ka ühine väljasõit kohta, kus te pole kunagi varem käinud. See on suurepärane idee jõulukingiks sõbrannale, sest see annab võimaluse kahekesi koos aega veeta ning uusi kogemusi saada. Samuti võimaldab tutvuda huvitavate kohtade ja inimestega. Kui tunnete end kõige paremini suurtes linnades, kasutage mõne linna hotelli pakkumist. See võimaldab õhtul või öösel vabalt väljas käia ja tagab pikema koosviibimise võimaluse. Kui sinu ja sinu sõbranna igapäevased kohustused, müra ja stress tekitavad teis ülekoormuse, peitke end lõõgastustesse ja minge koos teise linna uusi seiklusi otsima. Veendu ise, et ideaalne kingiidee sõbrannale jõuludeks on tõesti olemas ja lubage endale väljasõit, mis on vaid teile kahele. See tagab parimad elamused, parimad emotsioonid ja parimad mälestused.

Jõulud – jõulukingitus sõbrannale

Kas otsid sõbrannale jõulukingiideed? Või mõtled, millist jõulukinki oma sõbrannale või naiskolleegile valida? Eelistatavalt selline, mis on originaalne ja pakub palju naudingut, emotsioone ja positiivseid muljeid. Kingitus armsale sõbrannale ei pea olema kallis – oluline on, et tegu oleks originaalse kingitusega, mis teda rõõmustab. Elamuskingitus on lihtne viis rõõmu ja tõelise naudingu tekitamiseks. Jõulukingitus elamuste näol enda armsale sõbrannale, jääb meelde ja võimaldab tema unistusi ellu viia. Maagiline jõuluaeg on ainulaadne võimalus oma sõbranna suurimaid plaane ellu viia või tema mõni unistus täita. On palju huvitavaid ideid, mis töötavad suurepäraselt – spaakülastused, maitsvad degustatsioonid või meelierutavad elamused mida saate kahekesi nautida. Jõulukingitus sõbrannale on suurepärane võimalus väljendada oma tundeid ja näidata, et sõprus on meile oluline. Vaata, millised jõulukingid sinu sõbrannale kõige paremini sobivad ja vali kingitus, mis ei unune ning jääb paljudeks aastateks meelde.


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18