Lisaallahindlus -10% valitud elamustele koodiga ESMASPÄEV10

Kingitused 30. sünnipäevaks

30. sünnipäev on tähtis verstapost, mis tihti tähistab täiskasvanuelu uut peatükki. Seetõttu võiks kingitus olla unikaalne ja mälestusväärne, et tunnustada saaja saavutusi ja toetada teda tema järgmistes ettevõtmistes. Millist kingitust valida 30. sünnipäevaks? Vali kingitus, mis kestab kogu elu. Oleme siia kokku kogunud kingiideed, mis muudavad sünnipäeva unustamatuks. Tutvu elamuskingituste maailmaga ja vali tõeliselt ainulaadne 30. sünnipäevakink. Valiku tegemisel arvesta saaja isiklike huvide ja elustiiliga, et kingitus oleks tõeliselt asjakohane ja meeldejääv. 30. sünnipäeva kingitus peaks peegeldama saaja isikupära ja toetama tema tuleviku unistusi. Kingi sünnipäevalapsele unistusi täitev seiklus!
Vali vaade
Tulemused: 485
Vaadatud 60 - 485

Mida kinkida 30. sünnipäevaks?

Parim kingitus 30. sünnipäevaks on põneva elamuse kinkekaart. Võib-olla on sünnipäevalaps juba kaua unistanud mootorratta või paraplaani sõidust, aga pole seda endale erinevatel põhjustel lubada saanud. 30. juubel on ideaalne aeg selle unistuse täitmiseks. Kingi elamuskingitus ja aita unistustel täituda!


Adrenaliinirohke lend paraplaanil toimub mootori abita ning Eesti kauneid maastikuvaateid saab nautida ilma igasuguse müra ja vibratsioonita. Ümberringi on ainult tuul, loodus ja vaikus. Samas eredamate muljete saamiseks saab vaid instruktori poole pöörduda ja juba ollaksegi järskude surmasõlmede ja spiraalide seerias, mis paneb vere adrenaliinist keema!

30. sünnipäeva kingitus naisele

Kingituspakkides “Naisele” või “Õnnitlused eriliseks päevaks” sisalduvate pakkumiste hulgast saab sünnipäevalaps endale ise meelepärase välja valida. Kingituspakk on ideaalne kingitus nii 30. aastaseks saavale tüdruksõbrale, naisele, vennatütrele kui ka õele, sest pakis olevate elamuste seast leiab endale sobiva tegevuse igaüks. Õhtusöök, spaa elamus, Tallinna teletorni servalkõnd, ilu protseduur, muuseumi külastus, koolitus, massaaž - ainulaadseid elamusi pakutakse üle kogu Eesti. Kingituspakk on originaalne valikuvõimalusega kingitus, mis teeb rõõmsaks iga 30-aastase naise. Muuda 30.sünnipäev unustamatuks elamuskingitusega!

Originaalne 30. sünnipäeva kingitus sõbrale

Otsid originaalset kingitust oma 30-aastasele sõbrale või sõbrannale? Kui sul pole aimugi, kuidas oma sõpra suure päeva lähenedes rõõmustada, anname hea meelega mõned soovitused. Parimaks kingituseks on elamus, mis pakub emotsioone, aitab mõnusalt aega veeta ja samas jätab valikuvabaduse. 30. sünnipäevaks sobib kinkida kingitus.ee kinkekaart, mis annab kingisaajale võimaluse endale ise kingitus välja valida ning oma unistused ja salasoovid realiseerida. Kinkekaardid on erineva väärtusega, mis teeb selle sobivaks igale eelarvele. Milleks saab kinkekaarti kasutada? Elamuskingituste hulgast leiab pakkumisi igale maitsele: veepargi külastus, restorani elamus, kuumaõhupallilend, spaa külastus, kursused, ekstreemsed sõiduelamused, kanuumatk… Võimalusi on lõputult ja mis kõige tähtsam - sünnipäevalaps saab just enda maitsele sobiva unustamatu elamuse!

Mida kinkida 30-aastasele mehele?

30-aastasele mehele võib olla raske leida ideaalset kingitust - eriti siis, kui soovitakse kinkida midagi unikaalset ja üllatavat. Kingitus mehe, poiss-sõbra või venna sünnipäevaks peaks seega olema põnev seiklus, mis pakuks unustamatuid emotsioone. Kui sünnipäevalaps on autosõidu fänn, siis on hea idee kinkida talle sõit sportauto Toyota GT86 roolis Porsche Ringil. Sõiduelamus kas ATV, mootorratta, superauto või kardiga on põnev, annab adrenaliini ning jätab mäletuse paljudeks aastateks. Loomulikult ei ole sõidukogemus mõeldud ainult meestele ning samasuguse elamuse saavad ka rooli taha istunud naised. Nii, et ära oota - osta sõiduelamus ja kingi seiklus! Kujuta ette sünnipäevalapse rõõmu, kui ta sõiduvahendisse istub ja siis aeglaselt gaasipedaali vajutab. Tuul juustes, korralik annus adrenaliini ja kiirendus… See on mõnu, millest vähesed suudavad keelduda. Adrenaliinirohke sõiduelamus on ideaalne sünnipäeva kingitus 30. sünnipäevaks.

Huvitavad 30. sünnipäeva kingitused

Eksklusiivne sünnipäevakingitus on huvitav, intrigeeriv ja unustamatu. Milline võiks olla huvitav sünnipäevakingitus naisele või mehele nende 30. juubeliks? Kindlasti peaks see olema midagi, mis ei jää kapipõhja seisma või riiulisse tolmu koguma. Praktilised kingitused on toredad ja kasulikud, aga 30. sünnipäev on eriline ja väärt põnevat kingitust. Kas oled valmis pakkuma oma pojale, tütrele, sõpradele või kallimale tõeliselt ainulaadset 30. sünnipäevakinki? Unistuste elluviimise ekspertidena garanteerime, et meie juures leiab kõige huvitavama 30. sünnipäevakingituse kõigile!


Õhtusöök pilkases pimeduses on enneolematult vapustav ja eriline kogemus. See annab võimaluse viibida mõned tunnid senitundmata maailmas, panna end vaegnägija rolli ja katsetada, kas ja kuidas täielikus pimeduses hakkama saada. Üsna kiiresti saab selgeks, et serveeritud roogasid nägemata ei pruugi inimesed arugi saada, mida nad söövad. Õhtusöök "Dine in the Dark" annabki hea võimaluse pöörata nägemismeele kõrval tähelepanu ka teistele meeltele.

Praktiline kingitus 30. sünnipäevaks

Elamuskingitused ei ole ainult adrenaliinisõltlastele ja igapäevaelust põgenejatele. Kingitus.ee pakkumiste hulgast leiab palju praktilisi kingitusi. Me pakume põnevaid kursusi, huvitavaid degusteerimisi ja töötubasid. Need elamused ei paku ainult emotsioone, lõbu ja unustamatuid mälestusi, vaid annavad ka uusi teadmisi ja oskusi. Praktiline kingitus 30. sünnipäevaks on hea valik neile, kes teavad sünnipäevalapse huvisid ja kirgi. Meie pakkumiste hulgast leiab kindlasti just selle, mis on nagu loodud sinu lähedast silmas pidades. Valides oma mehele, naisele, pojale või tütrele praktilise elamuskingituse, aitad tal oma unistusi teoks teha ning lased tal kohtuda inimestega, kel on sarnased huvid. Aga eelkõige on see võimalus teha oma abikaasale, sõbrale, kolleegile või partnerile tõeliselt meeldejääv 30. sünnipäeva kingitus.

K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18