Lisaallahindlus -10% valitud elamustele koodiga ESMASPÄEV10

Kingitused 40. sünnipäevaks

Millist kingitust valida 40. sünnipäevaks? Oleme siia kokku kogunud kingiideed, mis muudavad sünnipäeva unustamatuks ja toovad naeratuse sünnipäevalapse näole. Tutvu elamuskingituste maailmaga ja vali tõeliselt ainulaadne 40. sünnipäevakink. Valiku tegemisel arvesta saaja isiklike huvide ja elustiiliga, et kingitus oleks tõeliselt asjakohane ja meeldejääv. Kingi sünnipäevalapsele tõeliselt unikaalne elamuskingitus, mis ei unune iial!
Vali vaade
Tulemused: 738
Vaadatud 60 - 738

Mida osta 40. sünnipäeva kingituseks?

Elamuskingitus on suurepärane võimalus pakkuda midagi erilist ja meeldejäävat. Erinevalt tavapärastest kingitustest, mis võivad ajapikku oma sära kaotada või tolmu koguma hakata, jäävad elamused püsima mälestustena, mida saab ikka ja jälle meenutada. Elamuskingitused võimaldavad proovida uusi tegevusi, veeta kvaliteetaega koos lähedastega või lihtsalt nautida hetke, pakkudes sellega rõõmu ja rikastades saaja elu. Lisaks näitab personaalne ja läbimõeldud kingivalik, et oled pühendanud aega ja mõelnud just saaja soovidele ja huvidele. Kas sünnipäevalaps on seikleja, loodusearmastaja või gurmaan? Kingitus.ee pakub elamuskingitusi igale maitsele, isiksusele ja eagrupile. Ükskõik kas otsid 40. sünnipäeva kingitust oma emale, isale, sõbrale või kolleegile, meil on midagi, mis sobib just temale.

40. sünnipäeva kingitus naisele

Kas otsid ideaalset 40. sünnipäevakinki oma naisele? Meil on lai valik spetsiaalselt naistele mõeldud kingitusi. Üllata juubilari ainulaadse kingitusega, mis toob rõõmu, põnevust ja unikaalseid elamusi. Kingi talle lõõgastav spaapäev, adrenaliinirikas langevarjuhüpe või romantiline kuumaõhupalli lend. Heaks kingiideeks on uue oskuse õppimine. Olgu selleks siis tantsukursus, meigikoolitus, kokakool või loominguline kunstikursus. Kingi oma abikaasale kingitus, mis näitab talle kui palju sa temast hoolid!

Sünnipäeva kingitused 40-aastasele mehele

Abikaasa, isa või venna 40. sünnipäevaks võiks kinkida midagi sellist, mis pakub põnevat elamust. Elamuskingitused pakuvad lõbu, seiklusi ja võimalust õppida uusi oskusi. Kiirust armastavale mehele sobib kingiks rallisõit ringrajal, sõit ATV, UTV või mootorrattaga. Veeseiklusi otsivale vennale võib kinkida sukeldumis-, purjetamis- või lohesurfi kursuse. Isa naudiks sünnipäevakingina kanuu- või rattaretke e-fat ratastel. Aktiivne puhkus on ideaalne 40. sünnipäeva kingitus mehele.

Originaalne 40. sünnipäeva kingitus

Otsid originaalset või naljakat 40. sünnipäevakinki? Huvitav kingitus on ootamatu ja üllatav, pakkudes unustamatuid elamusi. Vali kingitus, mida mäletatakse veel aastaid hiljem!


Õhtusöök pilkases pimeduses on erakordne elamusõhtusöök, mis annab võimaluse viibida mõned tunnid senitundmata maailmas, panna end vaegnägija rolli ja katsetada, kas ja kuidas täielikus pimeduses hakkama saada. Üsna kiiresti saab selgeks, et serveeritud roogasid nägemata ei pruugi inimesed arugi saada, mida nad söövad. Õhtusöök "Dine in the Dark" annabki hea võimaluse pöörata nägemismeele kõrval tähelepanu maitse- ja lõhnaaistingutele.

Naljaka ja tavalisest restorani külastusest erineva kogemuse leiab Sita teeninduse õhtusöögil, kus imemaitsvat kolmekäigulist õhtusööki teenindavad kõige ausamad ja siiramad teenindajad. Neid ei hoia tagasi ei äraleierdatud sisekorraeeskirjad ega bosside kurjad pilgud. Teenindajad on ikkagi inimesed, kellel on ka aeg ajalt paha tuju ning nad ei näitle, et kõik on kõige paremas korras.

Kui aga arvad, et sünnipäevalapsele selline huumor ei meeldi, siis kingi talle hoopis maagiline õhtusöök, kus on samuti hea toit, palju rohkem maagiat, aga vähem piinlikke nalju.

Sõit Ferrari või Lamborghiniga annab võimaluse täita oma lapsepõlve unistusi ning tunda enda all tõelist võimsust. Ferrari ei jäta kedagi külmaks ning Lamborghini luksuslik disain ja võimas mootor garanteerivad unikaalse emotsiooni ja sõiduelamuse. Annus adrenaliini ja mälestused paljudeks aastateks on garanteeritud! Kui otsid originaalset ja unustamatut kingitust oma vennale, õepojale, isale või poiss-sõbrale, siis sõit kiire ja võimsa superautoga sobib selleks ideaalselt!

Mida kinkida sõbrale või sõbrannale 40. sünnipäevaks?

Parimaks kingituseks sõbrale on originaalne elamuskingitus, mis näitab, et oled võtnud aega, et valida välja just sõbra isiksusele, eelistustele ja unistustele vastav kingitus. Emotsioonid, mis kaasnevad uute kogemustega, on sageli sügavamad ja kestvamad kui lihtsalt uue eseme saamine. Ühised kogemused, nagu teatris käimine, langevarjuhüpe või ühine õhtusöök erilises restoranis, loovad mälestusi, millele mõlemad saavad naeratades tagasi vaadata. Originaalne elamuskingitus on seega palju enamat kui lihtsalt kingitus - see on võimalus pakkuda kogemust, mis rikastab sõbra elu, tugevdab teie vahelist sidet ja jääb mälestuseks aastateks.

Miks mitte kinkida oma tüdruksõbrale 40. sünnipäevaks veini degustatsioon või kokteilikoolitus. Koos poiss-sõbraga saate nautida hõrku maitseelamust kohvikus või restoranis. Parimate sõpradega nautida grilli- või kokakoolitust. Kõik need elamused pakuvad positiivseid emotsioone ja teevad 40. sünnipäeva täiuslikuks!

Elegantne kingitus 40-aastasele naisele

Milline on stiilne kingitus naisele 40. sünnipäevaks? Iga naine on eriline ja väärt luksuslikku kohtlemist. Kingi oma õele või emale spaapäev, mis laseb tal end hellitada ning puhata igapäevastest ülesannetest ja kohustustest. Anna naisele võimalus veeta hetk elegantses spaa salongis ja nautida enda poputamist. Näohoolitsus, ilupakett, kehamähis, massaaž, käte- ja jalgade hoolitsused - valida saab väga paljude erinevate pakkumiste seast. Spaa pakett on praktiline kingitus 40-aastasele naisele, andes talle võimaluse oma keha ja vaimu eest hoolt kanda. Keegi meist ei ole igiliikur ja luksuslik hoolitsus annab peale hoolitsetud välimuse ka hädavajaliku puhkehetke.


Luksuslik Turblissi näohoolitsus 24K kullaga Eesti looduskosmeetika salongis Siluett pakub ainulaadset näohoolitsuse paketti, mis koosneb näo puhastamisest, eheda 24-karaadise kosmeetilise kullaga rikastatud turbamaskist, rabaveega niisutamisest, näomassaažist ja marjaõlist. Sinu naine, õde või ema on väärt luksuslikku ja elegantset kingitust.

40. sünnipäeva kingiideed

Kingituspakkides “Naisele”, “Mehele” või “Õnnitlused eriliseks päevaks” sisalduvate pakkumiste hulgast saab sünnipäevalaps endale ise meelepärase välja valida. Kingituspakk on ideaalne kingitus kõigile 40. aastaseks saavatele lähedastele. Õhtusöök, spaa elamus, ilu protseduur, muuseumi külastus, koolitus, massaaž - ainulaadseid elamusi pakutakse üle kogu Eesti. Kingituspakk on originaalne valikuvõimalusega kingitus, mis teeb rõõmsaks iga 40-aastase sünnipäevalapse. Muuda 40.sünnipäev unustamatuks elamuskingitusega!


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18