“Magic Dinner” ehk Maagiline õhtusöök

Uus! Ainult meilt Järele proovitud! Populaarne Video
5.0 2 tagasisidet

“Magic Dinner” ehk Maagiline õhtusöök


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

69,99 €

69,99 €

Kirjeldus

Maagia ja maitsete rännak Teletornis

Juba aastasadu on meile meeldinud kõikuda võimaliku ja võimatuse piiril, panna inimvõimed proovile ning kiikuda maagilisel silmapette ja nõiakunsti barjääril. Nüüd võid heaga kõrvale jätta kõik kahtlused ja kõhklused, sest enneolematu, erakordne ja salapärane "Maagiline õhtuöök" viib sind just neid samu piire kompama! Astu illusioonide maailma, kuhu hinnatud mustkunstnik Richmaster sind hea meele ja maagia saatel saadab. Reaalsus? Fantaasia? Sel polegi vahet, sest need sulavad niikuinii üheks. Saladuskatte all saame vaid mainida seda, et õhtu üheks võluriks on kokk, kes toob sinuni kolmekäigulise õhtusöögi, mille maitsed on omaette kunstiteos.
NB! Kui tunned soolastes roogades musta maagia maitset, siis on range soovitus see magustoiduga ära peita!

Mida kingitus sisaldab? Maitsvat kolmekäigulist õhtusööki Teletorni restoranis koos mustkunstniku šõuga.

Põhja-Euroopa kõrgemail asuva panoraamvaatega Teletorni restoranis toimuv Magic Dinner on ideaalne kingitus inimesele, kes soovib õhtusöögist midagi enamat. Lisaks imelisele vaatele ootab kingisaajat põnev illusioonide maailm, mille toob külastajani kogenud mustkunstnik Richmaster. Maitsev kolmekäiguline õhtusöök Teletorni kokkadelt on valmistatud kodumaisest toorainest ning pakub tuntuid eestlaslikke maitseid kaasaegsel kujul.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Pidulik vaba aja riietus.

Kestvus

2 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Õhtusöögi ajal on võimalik soetada baarist meelepäraseid jooke.
Õhtusöök toimub vaid valitud kuupäevadel, tegemist on grupis toimuva üritusega.
Üritusele saad broneeringu teha siin.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Magic Dinner - Teletorni Kohvik

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 2 tagasisidet

Järele proovitud!

Ida
Ida

Illusiooniderohke toiduelamus kõrgel taevalaotusel

Mis võiks olla parem, kui maitsev kolmekäiguline õhtusöök? Ma tean! Õhtusöök, mida saadab maagia, müstika ja ennekõike šarmikas mustkunstnik!
“Maagilise õhtusöögi” maitseelamuse pool jäi minu arvates silmapetete ja võlutrikkide varju. Pakutud kolmekäiguline õhtusöök oli küll äärmisel maitsev ja tõelist silmailu pakkuv, kuid mustkuntsnik oli lihtsalt niivõrd huvitav, et kogu tähelepanu läkski temale, sest nähtud trikid pakuvad mulle siiani mõtteainet. Võluv vaade Teletornist, tõeline trikimeister ja appi-ma-tahan-veel maitselamused - õhtupoolik, mida naljalt ei unusta ja kuhu kupatan kõik oma sõbrad-tuttavad!

Miks seda elamust kogeda?

  • Kolmekäiguline õhtusöök täis sära, maagiat ja ainulaadsust;
  • Mustkunstnik/naljamees/õhtujuht…, kes muudab kogu elamuse meeldejäävaks ja meelelahutuslikuks;
  • Vaade Teletorni 21. korruselt rikastab kogu eelnevat, sest kui iga aspekt sinu silme ees on maagiat täis, siis on suurem võimalus, et võtad seda kasvõi natukene endaga põues kaasa.


Kliendid on öelnud

Sirli

Maagilise Õhtusöögi üritus üllatas ja võlus mind täielikult! Kolmekäiguline õhtusöök oli tõeline maagia ja maitsete rännak - maitsvad road olid esitletud kunstipäraselt ning nende kõrvale tegi mustkunstnik uskumatuid trikke, mis panevad sind imestama, kuidas selline asi üldse võimalik on. Mustkunstnik oli osav suhtleja ja suutis kaasata kogu publiku, luues meeldiva ja lõbusa õhkkonna. Maitseelamuste, meeldiva seltskonna ja maagiliste trikkide saatel kujunes see unustamatuks õhtuks. Soovitan kindlasti kõigil seda ka ise kogeda!

***

Maagiline kogemus imeliste toitude ja vaatega!

Soovitame vaadata ka:

Lisatud ostukorvi
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta