GPS-seiklus Maria Talus

0.0 0 tagasisidet

GPS-seiklus Maria Talus


Pärnu
10 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

600,00 €

600,00 €

Kirjeldus

Maria Talu koos Seikle Vabaks meeskonnaga kutsub Teid nautima seikluslikke ja mõnusalt õdusaid koosolemisi Pärnumaal! Tulge kas pere, tuttavate, kolleegide või lihtsalt sõpradega, et üheskoos osaleda põnevas GPS mängus nautides loodust, mõnusat seltskonda ja maitsvaid sööke.

KINGITUSEST

Asukoht

Pärnu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 päev. Majutus 1 ööks.

Osalejad

1-10 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Meeleolukas GPS-seiklus sisaldab: saabumisel ürditee ja pirukad, põnev GPS mäng (tõrvikutega), ehe suitsusaun ja saunakali, kolmekäiguline õhtusöök taluroogadest, majutus hubases Maria Talus ja külluslik hommikusöök.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Seikle Vabaks

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta