Soome kõrgeim benji-hüpe

Uus!
5.0 1 tagasisidet

Soome kõrgeim benji-hüpe


Helsingi
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

125,00 €

125,00 €

Kirjeldus

Soome kõrgeim benji-hüpe - kas sa julged?

Kas sinu tutvusringkonnas on inimene, kes on kõigeks valmis? Pane ta proovile kinkides talle benji-hüpe Helsingis!
See on elamus, mis annab juba alguses adrenaliinilaksu, kõditab närve ning paneb ka kõige julgemad higistama. Saa teada, mis tunne on langeda kiirusega 120 km/h maapinna poole ning põrgata kiirusega umbes 80 km/h taas ülespoole. Astu või hüppa platvormilt alla ning koge unustamatut vabalangemist!

Mida kingitus sisaldab? 
Benji-hüpet ühele inimesele Helsingis. Elamuse jooksul juhendavad hüppajat instruktorid, kes aitavad varustuse selga ning kontrollivad, et kõik oleks turvaline. Peale hüpet lastakse osaleja meres ujuvale parvele.

Benji-hüpe sobib kingituseks kõigile, kes otsivad ekstreemseid seiklusi. Benji-hüpped ei eelda eelnevat kogemust ning hüppamist ei mõjuta vanus, sugu ega kaal.

KINGITUSEST

Asukoht

Helsingi

Riietus

Spordiriided.

Kestus

1 hüpe

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Suve periood.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Hüppeid viiakse läbi suvisel hooajal.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Elämyslahjat

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 1 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Stella

У меня нет слов! Очень рекомендую всем в жизни получить ощущение свободного падения!

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta