Laternamatkade pilet kahele Murru vanglasse

Uus!
0.0 0 tagasisidet

Laternamatkade pilet kahele Murru vanglasse


Rummu
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

56,00 €

56,00 €

Kirjeldus

Parimad ekskursioonid Laternamatkadega kõhedas Murru vanglas

Viimastel aastatel on aina enam populaarsust kogunud Rummu, eriti sealne tuhamägi. Laternamatkad viivad sind tutvuma kogu asumi kujunemislooga, sealse kunagise vanglaeluga ning karjääri teisel kaldal olnud sõjaväeosaga. Muidugi käiakse ära ka tuhamäel. Rummu matk on igaühele, kes soovib kogeda apokalüptilisi vaateid, tutvuda õõvastava vanglaeluga ning uurida lähemalt mahajäetud hooneid. Suurem osa matkast toimub siseruumides.

Laternamatkad on seikluslikud, põnevad, harivad ja tervislikud. Nad armastavad liikuda ja nende loomuses on olla uudishimulikud. Laternamatkade eesmärgiks on tutvustada inimestele paiku ja nurgataguseid, kuhu enamik inimesi tavaliselt ei satu. Kaasas on alati giid, kes jutustab põnevaid lugusid. Iga matka keskel tehakse väikene paus, kus pakutakse elava tule valgel sooja Laternamatkade piparmünditeed.

Mida kingitus sisaldab?
 Piletit kahele inimesele Laternamatkade Murru vangla ekskursioonile. Matka pikkus on kuus kilomeetrit ning kestus 2,5 tundi. 

Matk Murru vanglasse on sobilik kõigile, välja arvatud päris väikestele lastele.

KINGITUSEST

Asukoht

Rummu

Riietus

Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestus

2t 30min

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Matk toimub vaid eesti keeles.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Laternamatkad

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta