Sõit enduro mootorrattaga

Uus!
4.0 1 tagasisidet

Sõit enduro mootorrattaga


Tallinn, Jõelähtme
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

200,00 €

200,00 €

Kirjeldus

Off-road seiklus enduro mootorrattaga

Endurorajal sõitmine on viimastel aegadel kasvatanud oma populaarsust. Tänu kaasaegsete enduro mootorrataste väljatöötamisele, on see adrenaliinirohke spordiala jõudnud professionaalidelt ka tavaliste inimesteni. Tänapäevased enduro mootorrattad on kergemad, nobedamad, turvalisemad ja lihtsamini käsitsetavad, seega on rajale oodatud ka algajad sõiduhuvilised.

Mida kingitus sisaldab?


• 2,5 h sõitu enduro mootorrattaga ühele (grupis)
• Enduro mootorratta (BETA 125cc) kasutust
• Täiskomplekti kaitsevarustust (kiiver, saapad, põlvekaitsmed, püksid, särk, kindad, rinnakaitse).

Endurosõit on suurepärane kingitus andrenaliinisõltlastele, kes armastavad end proovile panna ja veeta aega looduses. Olenemata sellest, kas kingisaaja on juba kogenud või alles algaja, sõit enduro mootorrattaga pakub kindlasti unustamatu elamuse ning paneb tahtma enamat.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn, Jõelähtme

Riietus

Teenusepakkuja poolt kogu vajalik kaitsevarustus. Vihmase ilma korral võta kaasa vihmamantel.

Kestus

2,5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Elamus on sobilik alates 18. eluaastast.
Nõutud on vähemalt A-kategooria juhiluba.
Lisatasu eest on võimalik rentida ka võimsamat mootorratast.4.0 1 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Evelyn

tõesti uhke ja adrenaliinirikas! Maastik on mega ilus!

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta