Ringrajasõit superbike’iga Alastaros

Ainult meilt
0.0 0 tagasisidet

Ringrajasõit superbike’iga Alastaros


Soome
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

200,00 €

200,00 €

Kirjeldus

Kiiruselamused Kallio Racingi kahekohalisel mootorrattal!

Nüüd on ka teil võimalus istuda superkiire Kallio Racingi ehitatud superbike’i tagaistmele! Kiirus on garanteeritult tippklassist, sest juhiks on mootorrataste ringrajasõidu tippklassi võidusõitja Vesa Kallio. Hoogsaid ja kindlasti unustamatuid sõite korraldatakse muule liiklusele suletud Alastaro ringrajal. Pakume suurepärast võimalust proovida, milline võidusõidumootorratta metsik kiirus ringrajal tegelikkuses tundub.

 

Mida kingitus sisaldab? •  Algkoolitus, mille käigus tutvustatakse personaalselt ohutusnõudeid ja muid kaassõitja jaoks olulisi ettekirjutusi • sõit kahekohalisel superbike’i mootorrattal koos Vesa Kallioga. Sõidu kestus on 2 ringi, ühe ringi aeg umbes 1:30–1:40 ( Vesa Kallio kehtiv Alastaro rajarekord on 1:18.355). Sõidu ajaks antakse täielik sõiduvarustus.

KINGITUSEST

Asukoht

Soome

Riietus

Teile antakse kogu vajalik sukeldumisvarustus.

Kestvus

2 ringi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Tegevus sõltub rangelt ilmastikutingimustest. Tavaliselt on ilmastikuolud ette ennustatud, kuid mõningatel juhtudel võib tegevus viibida isegi tegevusele kohale saabudes.

Lisainformatsioon

Kaassõitja pikkus peab olema vahemikus 140–195 cm ning kaal alla 120 kg. Alaealistelt nõutakse hooldaja nõusolekut. Joobes isikuid sõitma ei lubata.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Elämyslahjat

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet