Driftisõit Saarlasega

Ainult meilt
5.0 2 tagasisidet

Driftisõit Saarlasega


Harjumaa, Lääne-Virumaa
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

95,00 €

95,00 €

Kirjeldus

Kinnita traksid ja naudi sõitu!

Mootorispordi alade puhul oleme harjunud, et võitja on see, kes jõuab kõige kiiremini ületada finišijoone. Siin erineb drifting teistest selgelt. Otsustavaks saavad sõidustiil ning äärmuslikkuseni viidud auto käsitsemise oskus. Driftingu eesmärgiks on läbida tagaveolise autoga asfalteeritud kurviline võistlusrada võimalikult suure libisemisnurgaga ning seda ilma, et libisemine kordagi soorituse ajal katkeks. Libisemisnurka, kiirust ja ettemääratud trajektooril püsimist hindavad võistluse kohtunikud.

Sind ootab adrenaliinirohke sõit driftiauto kõrvalistmel. Auto vastab ohutusnõuetele ning on valmistatud spetsiaalselt motospordiks. Sõidu ajal kannad kiivrit, oled turvaliselt rihmadega kinnitatud ning autot juhib kogenud driftisõitja.

Mida kingitus sisaldab? Meeldejäävat sõitu kaasreisijana driftiautos. Ringide arvuks on 3 ja keskmiselt kulub nende läbimiseks 10 minutit+ettevalmistus.
Autos on nõuetele vastav turvapuur, korvistmed ja 6 punkti turvavööd.

 

Suurepärane võimalus saada aimu sellest hulljulgest motospordist!

Kui otsid kingitust inimesele, kellele meeldivad nii autod kui ka adrenaliin, oled jõudnud õigesse kohta - elamussõit driftiautos meeldib talle kindlasti! Selline sünnipäevakingitus annab kingisaajale võimaluse kogeda midagi ebatavalist. Loomulikult sobib elamus kingituseks ka muudeks tähtpäevadeks, näiteks jõuludeks või isadepäevaks. Kingi kinkekaart elamusele ja naudi oma lähedaste rõõmu. 


KINGITUSEST

Asukoht

Harjumaa, Lääne-Virumaa

Riietus

Jalga kinnised jalanõud, kiiver teenusepakkuja poolt. Pikad püksid ja pikkade varrukatega särk või jakk.

Kestvus

10 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab aprillist ja kestab kuni oktoobrini (hooaja kestus võib varieeruda). Teenust ei osutata halbades ilmastikutingimustes (tugev lumesadu, jää jne).

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.

Sõita saab inimene keharaskusega kuni 120 kg. Alla 18-aastased isikud saavad sõita vaid hooldaja loal. Alkoholi pruukimine nii enne sõitu kui ka sõidu ajal on keelatud.

Elamussõite viiakse läbi vaid nädalavahetustel (juhul kui teenusepakkujaga ei ole kokkulepitud teisiti).


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Eesti Drifti Liit

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 2 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Helen

Väga hea kingiidee ja vinge adrenaliinirohke kogemus!

Kevin

See oli üks mu elu unistust, proovida tõelist driftimist! Aitäh teile!

Soovitame vaadata ka: