Valikuga kinkekaart

Golfidemo sõpruskonnale

Golfidemo sõpruskonnale


Niitvälja Golf
1-10 In.

300 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
300 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

 Golf teeb õnnelikuks. See on fakt.

Golfidemo on ideaalne võimalus esmaseks kokkupuuteks golfiga ning samas ka lõbus ajaviide, sest demole on oodatud kogu Sinu poolt valitud seltskond. Üritus kestab kokku 2,5 tundi ning selle aja jooksul annab kogenud treener ehk Pro seltskonnale ülevaate põnevast golfimängust ja selle reeglitest ning näitab ette tehnikat ja lööke. Iga osaleja saab harjutada erinevaid golfilööke ja teha käe valgeks juba esimesel lähimänguvõistlusel.

Golfidemo sobib ideaalselt sünnipäevade, seminaride, koosolekute ja suvepäevade mõõdukalt sportlikuks vahepalaks või lihtsalt toredaks ajaviiteks sõpruskonnaga looduses. Ühine koosviibimine vabas õhus, uue oskuse õppimine ning üksteisele kaasa elamine ühendab ja pakub meeldivat eduelamust.

Niitvälja Golfi nimetatakse Eesti Golfi koduks, kuna Tallinnast vaid 30 km kaugusel asuv keskus on nii mängijate kui võimaluste poolest Eesti suurim ja vanim golfikeskus. Niitväljal on ideaalsed tingimused golfi mängimiseks nii alustajatele kui ka edasijõudnutele.

Golfidemo sõpruskonnale sisaldab: Ülevaade golfimängust ja selle reeglitest. Harjutuspalle ja golfikeppi igale osalejale. 


KINGITUSEST

Asukoht

Niitvälja Golf

Riietus

Soovitame selga panna sportlikud riided vastavalt ilmale. Kuna Niitväljal on enamasti tuulisem kui Tallinnas, siis peaks veidi soojemalt riietuma. Golfiriietuse ja etiketi kohta saad lisaks lugeda www.niitvaljagolf.ee/alustajale.

Kestus

2,5 tundi.

Osalejad

1-10 inimest.

Ilm

Suve periood.

Lisainformatsioon

Lisainfot Niitvälja Golfi teenuste kohta leiad: www.niitvaljagolf.eeTeised valikud

Järele proovitud!

Tairi

Ideaalne tegevus seltskonnaga värskes õhus.

Ütlen kohe ära, et ma polnud kunagi varem golfi mänginud, enne minekut ei teadnud midagi golfiga seonduvast ning polnud isegi selle peale mõelnud. Niitväljale kohale jõudes tekkis kohe sisse selline vibe, et see on justkui ideaalne koht kus siduda värskes õhus viibimine pingete maandamise ja argipäeva rutiinist välja tulemisega. Ja just nii see ka oli. Juhendaja kindla käe all sai ammutatud esimesed teadmised golfist ning panna end kolleegidega proovile.

Miks minna?
- Kui sulle meeldib värskes õhus viibida, siis kindlasti meeldib sulle ka golf
- See on lihtsam kui alguses tundub ning võib isegi sõltuvust tekitada.
- Hea viis sõpradega/kolleegidega aega veeta ning mõõtu võtta.

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta