Jõulukingid nõole

Detsember on jõuludeks ettevalmistuste aeg, mille jooksul muretseme tihti sellepärast, et mida kinkida oma lähedastele sel aastal. Me ei taha ju kinkida jälle uut parfüümi või raamatut või kinkida midagi, mis kiiresti ununeb. Kindlasti on parem kinkida elamusi, tänu millele saab kingisaaja kogeda erilisi hetki. Jõulupuhkus on näiteks võimalus kohtuda veidi kaugema pereliikmega, kellega igapäevaselt kokku ei puutu või vastupidi - sellega, kellega kohtud igapäevaselt. Tähtis on veeta jõulud endale kallite inimestega. Kui soovid oma nõole kingitust teha, kuid pole kindel, mida valida, oled jõudnud õigesse kohta. Jõulukingitus tädi- või onupojale on viis, kuidas talle meeldiv üllatus teha!
Vali vaade
Tulemused: 373
Vaadatud 60 - 373

 Vaikne jõulukink sugulasele

Pühasid seostatakse lõõgastumise ja lähedastega koos veedetud ajaga. Kas mõtled, milliseid jõulukingitusi oma sugulasele kaaluma peaksid? Kui tead, et nõbul on intensiivne eluviis ja et igapäeva elus jääb tal enda jaoks vähe aega, tasub talle kinkida lõõgastuselamus, tänu millele saab ta mõne hetke hinge tõmmata ka väljaspool jõulupuhkust. Pingeid maandav massaaž on selles olukorras suurepärane valik! Selline jõulukingitus nõbule on tagab tema kingiga rahulolu. Teine, kuid sama fantastiline lõõgastusvorm on reis linnast välja, tänu millele saab su sugulane selja taha jätta igapäevased kohustused ja avastada uusi kohti, mis on täis põnevaid vaatamisväärsusi. Suurepärane võimalus puhkamiseks on ka kruiis, mis annab saajale tõelise meelerahu. Veekohin, fantastiline atmosfäär ja kaunid vaated. Sellised jõulukingid nõbule on tõeline hitt.

Kingitused oma sugulasele jõuludeks – tõelise adrenaliinilaksu aeg

Parim kingitus, mida jõuludeks teha saad, on tõelised emotsioonid. Kõige tähtsam on see, et see oleks kohandatud kingisaaja, tema eelistuste ja vajadustega. Kui tead, et su nõbu armastab adrenaliini, peaksid mõtlema kingitusele, mis selle temani toimetab. Ehk otsustad värskes õhus seikluse kasuks, tänu millele näeb ta maailma linnulennult? Või äkki tasub valida laskmine, mis paneb su sugulase täpsuse proovile? Häid emotsioone tagavad ka veespordi- ja motoelamused. Mõtle, milline valikutest su sugulasele kõige paremini sobib ja vali talle jõuludeks adrenaliinihõnguline kingitus.

 Jõulukingitus oma nõole – kingi elamuspakk

Kas sa ei tea, milline jõulukink sinu nõole oleks õige valik? Siin tuleme meie appi! Meestele pühendatud kingituspakk on elamuskingitus, tänu millele saab valitud elamus kindlasti teoks. Paketi osana valib sinu nõbu saadaolevate valikute hulgast ise ühe elamuse. Selline kingitus sugulasele jõuludeks on ideaalne lahendus, kui sa ei tea, mis talle meeldida võib ja samas ei taha ka pettumust valmistada. Ettekirjutatud kingituste ostmine võib olla tõeliselt riskantne. Kingituspakett garanteerib, et kingisaaja leiab endale ise midagi, mida ta päriselt soovib. Selline kingitus on su nõbu jaoks ideaalne viis kogeda midagi, mis on alati olnud tema unistus. Vali oma sugulasele originaalne jõulukink – uued põnevust täis emotsioonid on garanteeritud!

Nüüd on sul ehk rohkem aimu, milliseid jõulukinke oma sugulasele valida!


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18