Mööbli renoveerimise kursus

1 2 3 4 5 (0)
Tallinn
1 In.

100 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Tule ja avasta Autentico kriidivärvide värviline maailm!

Neljal järjestikusel nädalal toimuval mööbli renoveerimise kursusel õpetatakse erinevaid renoveerimise ja restaureerimise nippe ning antakse vanale esemele uuem ja värskem välimuse. Põhiliselt tegeletakse viimistlemisega. Kasutades Autentico kriidivärve, piimavärve, vahasid, õlivahasid, peitse, lakke. Samuti saab vahetada kõva ja poolpehme polstriga toolidel polstrit. Seome ka toolidel vedrusid, kuid diivani või suure tugitooliga kahjuks tulla ei saa  Tisleritöid ei ole võimalik teha! Küll õpime tegema väiksemaid puiduparandusi käsitsi.

Õpituba juhendab restauraator Rutt Veide.

Mida kingitus sisaldab? 4x3 tundi koolitust. Kursusele oodatakse esemega, mida saab süles tuua-viia. Näiteks toolid, öökapid, riiulid ja lauakesed. Koolitusse kuulub: Autentico kriidivärvid ja teised viimistlusvahendid, töövahendeid.

NB! Katteriie, polsterimaterjalid, spoon ja muud sellised materjalid kursusetasu hulka ei kuulu! Nende eest tasub iga osaleja vastavalt esemele eraldi.


Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

4x3 tundi

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Töötubasid korraldatakse vastavalt Coloratum.ee kodulehel olevale töötubade ajakavale või grupi puhul eelneval kokkuleppel. Töötuba toimub eesti, inglise ja vene keeles.


Jaga meiega kogemust
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta