655 9165 või kirjuta livechati | Lahtiolekuajad: E-R 10-20; L-P 10-18

Reformer pilatese elamus seltskonnale | Deesse Studio

Uus!
Reformer pilatese elamus seltskonnale | Deesse Studio
Reformer pilatese elamus seltskonnale | Deesse Studio
279,00 €
Tallinn
1-8 In.
Kehtib 3 aastat
Tasuta kohaletoimetamine alates 50 €, v.a. kuller
30-päevane tagastusõigus ja tasuta ümbervahetamine

279,00 €

279,00 €

Kirjeldus

Girly Pilates & Glow Up privaatne treeningelamus kaheksale | Deesse Studio

Täiuslik viis tähistada erilist päeva stiilselt ja naiselikult!

Kingi elamus, mis ühendab liikumise, naiselikkuse ja mõnusa koosolemise. Girly Pilates & Glow Up privaatne treeningelamus on loodud just sinu ja sinu seltskonna jaoks – et saaksite võtta aja maha, nautida hetke ja tunda end lihtsalt hästi.

DEESSE Studio hubases ja stiilses keskkonnas ootab teid privaatne reformer pilatese kogemus kuni 8-liikmelisele seltskonnale. See loob rahuliku ja personaalse õhkkonna, kus saate võtta aja iseendale ja nautida hetke just omas rütmis. Treening toimub personaalse treeneri juhendamisel ning on kohandatud vastavalt teie tasemele, et igaüks saaks liikuda omas rütmis, tunda end mugavalt ja samas ka mõnusalt väljakutsuvalt. See on liikumine, mis ei kurna, vaid annab energiat.

Lisaks liikumisele saate koos nautida värskeid smuutisid, naerda, lõõgastuda ja lihtsalt olla hetkes. Kaunid foto- ja videomaterjalid jäädvustavad selle erilise aja, et saaksite seda hiljem uuesti meenutada või jagada oma kogemust ka teistega.

See on elamus, kus kohtuvad hea enesetunne, naiselik energia ja mõnusalt koos veedetud aeg.


Mida kingitus sisaldab?

Kingitus sisaldab privaatset reformer pilatese elamust kuni 8 osalejale.

• Privaatne reformer pilatese treening personaalse treeneriga
• Värsked ja tervislikud smuutid
• Kingitused kõigile osalejatele
• Kaunid foto- ja videomaterjalid (sobivad ideaalselt reels’ideks)


Kellele kingitus sobib?

• Sõbrannadele tüdrukuteõhtuks või sünnipäevaks
• Seltskondadele, kes otsivad midagi erilist ja meeldejäävat
• Firmaüritusteks või tiimiüritusteks
• Kõigile, kes hindavad liikumist, esteetilist atmosfääri ja koos veedetud aega

Sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele ning erineva füüsilise vormiga inimestele - ka neile, kes eelistavad rahulikumat, kuid sellegipoolest tõhusat treeningut.


Miks valida see kingitus?

Reformer pilatese elamuskingitus seltskonnale on ideaalne viis ühendada aktiivne tegevus ja lõbus koosviibimine. See fitness ja elustiili kingitus pakub nii liikumisrõõmu, enesekindlust kui ka visuaalselt kauneid mälestusi.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Spordiriided.

Kestus

50 minutit.

Osalejad

2-8 osalejat

Ilm

Aastaringselt

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Kestus: kokkuleppel.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Kliendid on öelnud

Soovitame vaadata ka: