Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30)

1. taseme joogatunnid Isvara Jooga koolis

(1)
Asukoht
Tallinn
Osalejad
1
Hooaeg
Aastaringselt
Kehtiv
12 kuud

Vali kingitus

30 €

Osta

Jooga annab Sulle elujõudu, energiat, noorendab, taastab, puhastab ja mis peamine – tervendab

Isvara Jooga on ainulaadne joogakool Eestis, pakkudes Sulle autentset joogaharidust. Isvara joogaprogrammi on välja töötanud elektroonika inseneri magistrikraadiga Swami Vivekananda Saraswati ning see baseerub India ja Tiibeti iidsetel tantristlikel joogatekstidel.
Dalai Lama on öelnud, “Kui teadus tõestab mõne budismi uskumuse valeks, peab budism muutuma.” Sama julgeme öelda ka jooga kohta! Jooga on iidne teadus, kuid on kooskõlas tänapäeva tippteadusega, seda eriti kvantfüüsika vallas.

Mida kingitus sisaldab? Igas joogatunnis võetakse käsitlusele uus teooria, kaasa saad ka kursuse materjalid ning tehakse joogapraktika. Isvara Jooga 1. taseme joogakursuse eripäraks on, et siin on teooria ja joogapraktika põimitud ühtseks tervikuks, et Sa alati teaksid, miks, mida ja kuidas teha ning millised on mõjud ja tulemused.

Isvara Jooga kooli õpetajad on kõik läbinud intensiivse 500-tunnise joogaõpetajate koolituse, ning omavad joogaõpetaja sertifikaati, mida tunnustavad nii Yoga Allience kui ka Rahvusvaheline Joogaföderatsioon IYF. Isvara Jooga kooli.

Asukoht

Tallinn

Riietus

Mugavad riided.

Kestus

3 lühikest tundi 1h 45 minutit või kaks pikka tundi 2h 45 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Isvara Joogas on kohapeal olemas joogamatid, pleedid, padjad, riiete vahetamise võimalus ning joogivesi. Õhtustel tundidel saad alati lisaks kaasa tunni materjalid.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 
Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid

Soovitame vaadata ka: