Ärikingid jõuludeks

Jõulud on perekeskne püha, kuid ei tasu unustada jõulukinke ka äripartneritele. Ärikingitused jõuludeks on eduka äri ja koostöö tagatiseks. Ole originaalne ja avalda muljet koostööpartneritele mitte pastaka või veinipudeliga vaid meeldejääva kogemusega!

Vali ärikingitused jõuludeks veebist või helista numbrile +372 6 559 165 ning me aitame parima valiku tegemisel.Samuti võid vaadata jõulukingid töötajatele kui ka jõulukingid sõpradele .

Vali vaade
Tulemused: 134
Vaadatud 60 - 134

Ärikingid jõuludeks

Jõuluaja traditsioonilisteks toitudeks on jäänud verivorstid ning seapraad ahjukartuli ja hapukapsaga. Kuid vanarahva uskumused, perega viibimine ning traditsiooniline toit ei ole ainuke tava, mis on selle püha puhul tugevalt säilinud. Kõige rohkem lööb ikkagist lastel ja isegi ka vanematel, silmad särama kingi saamise rõõm. Kink on ammustest aegadest olnud üks tugev hoolivuse sümbol. Tehes neid teistele või saades ise, on alati rõõmutunne kindlustatud.Mida muidu kutsutakse pere keskseks pühaks, on ajaga kujunenud üleüldiselt õnne jagamise pühaks.

Seda õnne ei saa mitte ainuüksi jagada oma perega, vaid ka oma sõprade või isegi äripartneritega. Meil on teile pakkuda eriline valik kinke, mis sobiksid mistahes kingisaajale. Vahet pole kas see on töökaaslane või koostööpartner, on meil nende jaoks kingiideed varutud. Valides välja oma jõulukingi ärikingituste kategooriast või jõulukingitused töötajatele kategooriast, saate raudkindlad olla, et nende motivatsioon tööle ilmuda ja tõenäosus midagi suurepärast luua, tõuseb ka selle saamise saatel. Jaga kindlasti oma kolleegidega jõulurõõme ja omalt poolt soovime teile ilusaid ja säravaid jõule!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Kuidas valida jõulukingitust?

Mõistame, et jõulukingituse välja valimine võib keeruline olla. Alusta otsinguga sellest, et mõtle, milline on kingisaaja iseloom, kas talle meeldivad aktiviised elamused või on ta rahulik hing. Seejärel leia meie kodulehe kategooriatest või filtritest vastav teema ning kuvatud elamusest saad välja valida selle õige. Kui ikka suur hulk valikut võtab silme eest kirjuks, külasta meie kingipoode, kus abivalmid kingieksperdid oskavad sind kingivalikul aidata. Abi saad ka meile kirjutades või helistades.

Kui kingisaaja näol on tegu inimesega, kellele lihtsalt ei oskagi midagi kinkida või ei tea, mis talle meeldiks, vali kingituseks rahalises väärtuses kinkekaart. Kinkekaart annab kingisaajale võimaluse valida üle 1000 ägeda meeldejääva elamuse vahel. Lisaks võid valida kingituspaki, kuhu oleme koondanud laias valikus erinevaid elamusi, millest leiab kingisaaja kindlasti ühe endale meeldivaima.

Mis on populaarsemad jõulukingid?
• Elamusterohke maitseelamus - Õhtusöök pilkases pimeduses
• Humoorikas õhtu ja suurepärane maitseelamus - Sita teeninduse õhtusöök
• Kingituspakk - Elamused kahele
• Ööbimine keset loodust - ÖÖD Hötels Jõeranna külastus
• Adrenaliinirohke sõit superautoga - Sõiduelamus Ferrari, Lamborghini või KTM-iga
Millised on kõige uuemad jõulukingid?
• Panoraamvaatega õhtusöök - Taevalik toiduelamus Teletorni restoranis
• Hõljumine magneesiumsooladega vees - Floating
• Lõõgastav päev spaas - Mustamäe Elamus Spa ja 21+ Spa külastus kahele
• Romantika uhiuues hotellis - Romantikapakett L’EMBITU hotellis koos õhtusöögiga restoranis ROOF
• Eksklusiivne pakett kinosõbrale - Apollo Kinorestorani staaripakett
Millised on kõige eksklusiivsemad jõulukingid?
• Lend mööda taevalaotust - lend kuumaõhupalliga
• Puhkus Saaremaal - Grand Rose SPA hotelli romantiline puhkusepakett
• Ekstreemne ja meeldejääv - Tandemhüpe langevarjuga
• Närvikõdi pakkuv - hullumeelne sõit driftiautos