Vibulahing kümnesele seltskonnale

0.0 0 tagasisidet

Vibulahing kümnesele seltskonnale


Tallinn
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

200,00 €

200,00 €

Kirjeldus

Lahingusse vibu ja nooltega

Vibulahingu näol on tegu seiklusmänguga, kus mängimiseks kasutatakse spetsiaalseid sportvibusid ja vibunooli. Lahing toimub kindlaks määratud tsoonides kahe grupi mängijate vahel. Võita on võimalik kahte moodi - saades pihta vastasmeeskonna mängijale ja/või lastes märki. Mängida saab nii vabas õhus kui ka suuremates spordisaalides. Mäng ei nõua erioskusi, seega on ta sobilik kõigile.

Mida kingitus sisaldab? Vajalikku varustust ning piisavat koolitust, et tunda enda mängus turvaliselt ja juba pädeva vibulaskjana

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Spordiriided ja jalanõud.

Kestus

1 tund ja 30 minutit.

Osalejad

10 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.

Võimalik on juurde osta lisa mänguaega.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Vibulahing

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta