Valikuga kinkekaart

Põnev kodusõda Lahinguväljal

Põnev kodusõda Lahinguväljal


Viljandi
2-15 In.

50 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
50 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Adrenaliinirohke ja kaasahaarav laserlahing!

Üha enam maailmas populaarsust koguv lasermäng pakub adrenaliini ja põnevust igas vanuses osalejale. Ei ole vahet, kas oled poss, tüdruk, mees või naine - mäng on kaasahaarav igal juhul. 

Lasermängus kasutatakse laserrelvi koos peapaelaga. Kasutuses olevad laserrelvadel on moodsaim tehnoloogia, mis võimaldab erinevaid mänguskeeme. Lahinguid peetakse spetsiaalselt selleks ehitatud 400 ruutmeetri suurusel areenil, mis on varustatud erinevate peidikute ning sildadega, kus saab ringi liikuda ja peituda erinevate takistuste taha, et just omale sobiva strateegiaga võimalikult hea tulemus saavutada. 


Mida kingitus sisaldab? Kahte 20 minutilist lasermängu kuni 15 inimesele Lahinguvälja mängusaalis koos juhendamise ning varustusega.


KINGITUSEST

Asukoht

Viljandi

Riietus

Spordiriided. Mugavad jalanõud.

Kestus

40 minutit.

Osalejad

2-15 inimest

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Laserlahing on sobilik täiskasvanutele ning kõigile lastele alates seitsmendast eluaastast. Laserrelvade tehnoloogia ei ole ohtlik mängija tervisele.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta