Osalus Estonian Cupi maratoni distantsidel

Video
0.0 4 tagasisidet

Osalus Estonian Cupi maratoni distantsidel


Üle Eesti
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

139,00 €

139,00 €

Kirjeldus

Hea kink isale, elukaaslasele või sõbrale, et motiveerida teda värskes õhus liikuma, kaunist Eestimaa loodust avastama ja ühiseid elamusi nautima!

Kes on sinasõbraks saanud jalgrattaga kinnitavad ühest suust - stardilipu tõustes on igapäeva mured ja stress hetkega haihtunud! Hawaii Express Estonian Cup on Eesti maastikurattasari, mis pakub suurematele ja väiksematele rattasõpradele võimalust end proovile panna 8 etapil erinevates paikades üle Eesti, Alutaguselt Saaremaani. Rattamaratonide sarjas saavad võistlejad valida Grand Prix, maratoni ja poolmaratoni distantsi vahel ning need, kes võistelda ei taha, saavad looduskauneid radasid nautida nädal enne matkasõidul. Lisaks toimuvad traditsioonilised lastesõidud – Estonian Cup on spordiüritus kogu perele.

Mida kingitus sisaldab?

Kingisaaja saab end ilma täiendava tasuta registreerida osalema kõigile Hawaii Express Estonian Cupi maratoni distantsidele (distants ca 45-50 km) 2019. hooajal. Etapid toimuvad Eestimaa erinevates paikades, vaata täpsemalt: www.estoniancup.ee.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Spordiriided.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab aprillist ja kestab kuni septembrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Kohapeal kinkekaardiga registreeruda ei saa! Registreerumine kuni 28.04.2019!


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Estonian Cup Rattamaratonide sari

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 4 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: