Karu, hundi, merikotka vaatlus

0.0 0 tagasisidet

Karu, hundi, merikotka vaatlus


Läänemaa, Noarootsi
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

180,00 €

180,00 €

Kirjeldus

Vaata tõtt karu ja hundiga

Tänapäeval on inimestel alatihti kiire, raske on leida kohta ja aega, kus unustada kõik oma tavalised argipäeva mõtted ja mured. Parim lahendus selleks on vaadelda Eestimaa looduse haruldasi loomi ja linde turvalisest onnist.

Vaatlus toimub küttega onnis, Noarootsis Läänemaal. Onnis on madratsitega magamisnarid, autokaravani wc. Riietuda tuleb mugavalt, soojalt ja soovitav on mitte riietuda kahisevatesse riietesse. Kaasa võtta binokkel, magamiskott ja sisejalanõudeks pehmed sussid või paksud villased sokid. Vaatluse aeg on 24 tundi. Võimalik on vaadelda ja pildistada karu, hunti, merikotkaid, mäkra, rebast, nugist.

 

Mida kingitus sisaldab? 24 h loodusvaatlust kahele inimesele vaatlus-pildistamis onnis Läänemaal, Noarootsi metsade rüpes.

Kingitus sobib kõigile, kes on huvitatud haruldaste metsloomade ja lindude vaatlusest.


KINGITUSEST

Asukoht

Läänemaa, Noarootsi

Riietus

Mugavad riided.

Kestus

24 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Eelnevalt tuleb kokku leppida matkajuhiga sobilik aeg.

Suitsetamine on keelatud.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Loodusvaatlus

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta