Kursused ja koolitused

Kas oled kunagi kuulnud ütlust – “Inimene õpib terve elu”? Selle tarbeks on meie valikus erinevad koolitused ja kursused, mille läbimisel saad targemaks ja õpid uusi asju. Läbides näiteks SIP õllekoolituse võid olla kindel, et ei joo enam kunagi õllet sama tundega nagu varem.

Lisaks on valikus erinevaid harivaid, aktiivseid ja gurmaanidele mõeldud koolitusi, õpi- ja töötubasid. Üllata ennast või oma sõpra erilise kogemusega.

Vaata ka: maitseelamused, toidu- ja joogikoolitused, tantsukursused, sukeldumiskursused.

Vali vaade
Tulemused: 294
Vaadatud 60 - 294

Kursused ja koolitused

Kas oled kunagi mõelnud, et sooviksid millegi uue selgeks õppida? Kas poleks mitte tore, kui tänu SIP veinikoolitusele saaksid ennast harida veinide osas ja seda hiljem õhtusöögil oma tuttavatega jagada. Väga palju on inimesi, keda saaksite selliste teadmistega rõõmustada ning ühtlasi tõuseb ka nende hinnang teie suhtes. Loomulikult ei saa te kõike täiesti selgeks, kuid teades põhitõdesid olete teistest juba sammu võrra eespool.

Paljud meist aga on hoopis seiklushimulisemad ning sportlikud. Kui tundsite ennast kirjelduses ära, siis võib-olla on teie jaoks sobilik elamusrohke veelauasõidu kursus Männiku karjääris. Kindlasti ei tohi eeldada, et saate veelauasõidu selgeks ühe korraga, kuid alati on võimalik soetada mitu elamuskingitust ning seeläbi oma oskusi järjest parandada. Veelauasõit on järjest rohkem populaarsust koguv spordiala ning spordis on alati teistest sammu võrra ees olla. Kindlasti on veel suur pluss see, et saate looduses veeta sportlikult aega ning ühtlasi ka oma keha treenida.

Rääkides magusast üllatusest hüppab kohe pähe trühvlite valmistamise õpituba, mis on mõeldud kahele inimesele. Kursuse käigus õpetatakse selgeks, kuidas ise kodustes tingimustes valmistada imemaitsvaid trühvleid. Koolituse käigus jääb teile igaveseks trühvlite valmistamise kogemus ja retseptid. Tegemist on äärmiselt hea võimalusega trühvleid valmistada, kui on oodata külalisi – ilmselt keegi ei usu, et valmistasite need maiustused ise!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18