Kodulehe tegemise e-kursus

0.0 0 tagasisidet

Kodulehe tegemise e-kursus


Üle Eesti
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

49,00 €

49,00 €

Kirjeldus

Õpi tegema veebilehti

Kodulehe tegemise kursuse käigus õpid, kuidas luua kodulehte või ka e-poodi. Videokursusel näidatakse ühe kodulehe loomise protsessi, mis aitab sul ettevõtlusega alustada. Olgu selleks siis kas koduleht, blogi või e-pood.
Osalemiseks ei ole vaja eelnevaid teadmisi, peale lõpetamist saad hakata iseseisvalt katsetama ja eksperimenteerima.

Videokursusel õpid looma modernseid kodulehti WordPressi ja Divi baasil.

Kursusest maksimumi võtmiseks on soovituslik osta domeen ja veebimajutus. Olenevalt teenusepakkujast maksab domeen aastas umbes 8 €/kuu ning veebimajutus 5 €/kuu. Kui sa ei soovi domeeni ja veebimajutust osta, on sul võimalik luua videote põhjal kohalik veebiserver oma arvutisse. Koolitajal on võimalik anda sulle ka katsetamiseks test server ja alamdomeen, kui mingil põhjusel teised variandid ei tööta.

Mida kingitus sisaldab? 

• 266 minutit (4,43 tundi) videomaterjale (eesti keeles koos eestikeelsete subtiitritega). Videod keskenduvad eelkõige tehnilistele aspektidele (mitte disainile).
• Divi teema litsentsi paigaldust (väärtusega 249 €), millega saad ehitada kodulehte visuaalselt blokkide kaupa.
• Koolituskeskkonda, kust saada abi ja kuhu jätta tekkinud küsimusi.

Kingitus sobib inimesele, kes on õpihimuline ja tahab sukelduda kodulehe tegemise ja IT maailma. Eriti hästi sobib kursus neile, kes soovivad alustada ettevõtlusega, sest kursust järgides saab luua õpetuse järgi enda kodulehe odavalt ning täpselt enda maitse järgi.

KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

E-kursuse läbimiseks vajad töötavat arvutit koos internetiühenduse ja brauseriga.
Kursuse videod on vaid eesti keeles.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

TeeKoduleht.ee

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta