Meelelahutuslik kokteilikoolitus

Järele proovitud!
4.9 5 tagasisidet

Meelelahutuslik kokteilikoolitus


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

35 €

35 €

Elamuse kirjeldus

Tahaksid õppida, kuidas valmistada tõeliselt maitsvaid kokteile, et neid hiljem ka oma sõpradele pakkuda?

Tegemist on huvitava ja meelelahutusliku koolitusega, mille käigus tutvustatakse Sulle kokteilikunsti- ja kokteilide ajalugu ning saad asuda ise baarileti taha enim meeldinud kokteili valmistama.
Koolituselt saad Sa kaasa rohkelt uusi teadmisi, maitseelamusi, retseptilehe valmistatud kokteilidega ning hulgaliselt positiivseid emotsioone! 

Eesti Baarmenite Assotsiatsiooni Koolituskeskus pakub erinevaid kokteilindusega ning joogimaailmast inspireeritud koolitusi kõigile kokteilihuvilistele. Mitmekülgsest koolitustevalikust leiab igaüks endale midagi meelepärast. Koolitusklass on varusatud mugava baari ja hubase õhkkonnaga. EBA koolitustega saab tutvuda: www.barman.ee/koolitused/..

Mida kingitus sisaldab? Koolituse käigus valmistab koolitaja degusteerimiseks vähemalt neli erinevat kokteili, millest iga osaleja saab endale meelepärasema kokteili iseseisvalt koolitaja juhendamisel baarileti taga valmistada.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

2 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Koolitused toimuvad kord kvartalis väljakuulutatud kuupäevadel. Koolitusel osalemine alates 18 eluaastast. Koolitus toimub, kui registreerunud on 10 osalejat. NB! Koolitus toimub vaid eesti keeles.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

EBA Koolituskeskus

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.9 5 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Järele proovitud!

Carmen
Carmen

Koolitus oli õpetlik, huvitav ja lustlik!

Kokteilide tegemine on mulle alati huvi pakkunud, seega kutsusin töökaaslased kaasa ja käisime end selles vallas harimas. Saime proovida 5-6 erinevat kokteili, millest igaüks valis oma lemmiku ja proovis hiljem ka ise seda kokku segada. Kokteilid, mille valmistamine tundus enne nii kerge olevat, olid tegelikkuses üpriski nüansirohked. Kindlasti oskan nüüd edaspidi oma külalisi üllatada huvitavate kokteilidega ja valin baaris julgemini vana tuttava joogi, väikese twistiga.. Soovitaksin seda kõikidele kokteilihuvilistele ning maitsegurmaanidele!

Miks seda elamust kogeda?
• Koolitaja oli äärmiselt rõõmsameelne ning seltskondlik.
• Meeleolu oli laes ja selleks õhtuks valitud kokteilid maitsvad.
• Teadmisi sai nii uutest jookidest kui ka viisidest juba teatud jooke põnevamaks muuta

 


Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta