Kahetunnine ratsamatk koos algõppega kahele

0.0 0 tagasisidet

Kahetunnine ratsamatk koos algõppega kahele


Märjamaa
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

90,00 €

90,00 €

Kirjeldus

Ratsutamine on põnev ning hea treening kehale ja hingele

Juurimaa Tall asub Raplamaal Märjamaa vallas Loodna külas. Juurimaa tall pakub meeldejäävaid kogemusi ja lõbusat äraolemist hobuste seltsis. Hobuse abil saame liikuda suundades, mis algselt olid avastamata või peidetud. Hobuse seljas istudes avaneb nii võimalus liikumist suunata kui ka lõdvestuda ja lasta end liigutada. Jälgides hobuse mõõdetud samme, looma, kes väldib energia liigset raiskamist, võime aja maha võtta ja mõista, mis meie elus tegelikult tähtis on.

 Mida kingitus sisaldab?

• algõpetust hobustest, turvalisusest, saduldamisest ja ratsutamisest (30-45 min)
• ratsutamisõpet liivaväljakul
• ratsamatka looduses 1-1,5 h
• turvavarustust (ratsutamiskiiver)

Soovi korral on võimalik külastada ka koduloomade farmi. Juurimaa tallis elutsevad peale hobuste ka lambad, jänesed, kitsed, minisead, eeslid, kanad jpt. loomad. Tallis on võimalik pidada piknikku. 

Kellele kingitus sobib? Ei ole vahet, kas oled algaja või edasijõudnud, noor või vana, kingitus sobib igaühele.


KINGITUSEST

Asukoht

Märjamaa

Riietus

Nõutud on pikad püksid ja kinnised jalatsid. Kõrged kontsad ei ole lubatud. Külma ilma puhul nõutud soojad riided k.a sõrmkindad. Te tulete maale – riided võivad saada mustaks.

Kestus

2 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt, väga märja, külma ja libeda ilma korral on korraldajalal matka edasi lükata.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. Ratsutamine ei sobi rasedatele ja neile, kellel on hobuste ja tolmu vastu raske allergia. Eelnev ratsutamiskogemus ei ole oluline. Maastikule ei võeta alla 10 aastaseid lapsi, kes pole varem ratsutamistrennis käinud. Kingitus loetakse kasutatuks, kui broneeritud ajal kohale ei ilmuta ning sellest ei teavitata vähemalt 24 h ette. Hilinemisel lüheneb programmi kestvus. Kohale tulla 15-20 minutit varem.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Juurimaa Tall

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta