Tervise uuring bioresonants meetodil

Soodus
0.0 0 tagasisidet

Tervise uuring bioresonants meetodil


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

70 € 140 € -50%

70 € -50%
140 €

Elamuse kirjeldus

Tahad teada oma üldist tervislikku seisundit? Bioresonants uuring on ainulaadne võimalus saada 1-2 tunniga põhjalik ülevaade oma tervislikust seisukorrast

Elame maailmas, kus tervishoius saab ravimise kõrval järjest enam tähelepanu terve olemise toetamine ning soovime olla Sulle toeks sellel teel.
Bioresonantsuuring ja sageduste kompensatsioon on viimasel aastakümnel kiirelt arenenud valdkond, millele on pandud suured lootused just organismi nõrkade kohtade avastamisel. Uuring aitab ennetada organismi nõrgenemist tänu organismi nõrkade kohtade varajasele avastamisele. Sageduste kompensatsioon aitab korrigeerida organismis nõrgeneva koha energiataset enne, kui haigus hakkab segama tavapärast elurütmi ja väldib seeläbi tõsisemat haigestumist. Meetod on ohutu, ning sellega ei kaasne tervisele kahjulikku kiiritust patsiendile (infrapuna, röntgen, ultraheli, vms.).

Mida kingitus sisaldab? Bioresonants täisuuringut. Protseduur kestab kuni 2 tundi ja sisaldab kogu organismi põhjalikku uuringut ning vajadusel korrektsiooni (FC), olemasolevate toidulisandite testimist, mikrofloora aktiivsuse hindamist ja toiduainete sobivuse hindamist (hindamine toimub, kui klient teab oma veregruppi).


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Jätta koju metallehted ning riietuda nii, et Sinu küljes oleks minimaalselt metall esemeid.

Kestus

2 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Võimalusel ära võta protseduuri päeval ravimeid ega toidulisandeid. 2 tundi enne vastuvõtule tulekut ära söö. 30 min enne vastuvõtule tulekut joo klaas puhast vett.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja


0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta