Valikuga kinkekaart

Tervise uuring bioresonants meetodil

Tervise uuring bioresonants meetodil


Tallinn
1 In.

70 € 140 € -50%

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
70 € -50%
140 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Tahad teada oma üldist tervislikku seisundit? Bioresonants uuring on ainulaadne võimalus saada 1-2 tunniga põhjalik ülevaade oma tervislikust seisukorrast

Elame maailmas, kus tervishoius saab ravimise kõrval järjest enam tähelepanu terve olemise toetamine ning soovime olla Sulle toeks sellel teel.
Bioresonantsuuring ja sageduste kompensatsioon on viimasel aastakümnel kiirelt arenenud valdkond, millele on pandud suured lootused just organismi nõrkade kohtade avastamisel. Uuring aitab ennetada organismi nõrgenemist tänu organismi nõrkade kohtade varajasele avastamisele. Sageduste kompensatsioon aitab korrigeerida organismis nõrgeneva koha energiataset enne, kui haigus hakkab segama tavapärast elurütmi ja väldib seeläbi tõsisemat haigestumist. Meetod on ohutu, ning sellega ei kaasne tervisele kahjulikku kiiritust patsiendile (infrapuna, röntgen, ultraheli, vms.).

Mida kingitus sisaldab? Bioresonants täisuuringut. Protseduur kestab kuni 2 tundi ja sisaldab kogu organismi põhjalikku uuringut ning vajadusel korrektsiooni (FC), olemasolevate toidulisandite testimist, mikrofloora aktiivsuse hindamist ja toiduainete sobivuse hindamist (hindamine toimub, kui klient teab oma veregruppi).


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Jätta koju metallehted ning riietuda nii, et Sinu küljes oleks minimaalselt metall esemeid.

Kestus

2 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Võimalusel ära võta protseduuri päeval ravimeid ega toidulisandeid. 2 tundi enne vastuvõtule tulekut ära söö. 30 min enne vastuvõtule tulekut joo klaas puhast vett.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta