Tantra Lingam massaaži koolitus kümnele inimesele

0.0 0 tagasisidet

Tantra Lingam massaaži koolitus kümnele inimesele


Tallinn
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

750,00 €

750,00 €

Kirjeldus

KORRALDA ÜKS LÕBUS NING MEELDEJÄÄV TÜDRUKUTEÕHTU!


Armasta ning tervenda oma meest läbi naudingute. Puudutusel on imeline vägi ning Lingam koolitus õpetab seda, kuidas puudutada oma partnerit nii,  et tema hingekeeled helisema hakkaksid. Lingam koolitus on ainulaadne, üllatusterohke ning põnev koolitus naistele, mis sobiks ideaalselt tüdrukuteõhtu programmi. 

Miks on Lingam massaaž kasulik? Massaaž  täidab sinu partneri seksuaalenergiaga, maandab stressi ning kogunenud pingeid, suurendab keha ning suguelundite tundlikkust ning energeetilist taju, aitab avastada ning avada uusi keha erogeenseid piirkondi, parandab seksuaalset vastupidavust ja palju muudki.

Mida kingitus sisaldab? Lingam massaaži teooria ning praktika kunst peenistel.

 


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

1 tund 30 minutit.

Osalejad

kuni 10 inimest

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Eelnev broneerimine vajalik. Koolitus toimub Urban Yogini Õnne Laboratooriumis või kliendil on võimalik tellida koolitus ka endale sobivasse asukohta.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Armastuse Puudutus OÜ

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta