Valikuga kinkekaart

Sissejuhatav Isvara Joogakooli eratund

Sissejuhatav Isvara Joogakooli eratund


Tallinn
1-4 In.

80 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
80 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Jooga annab Sulle elujõudu, energiat, noorendab, taastab, puhastab ja mis peamine – tervendab

Isvara Joogakooli tasub tulla neil, kes soovivad midagi enamat kui lihtsalt füüsilist joogatrenni. Saab õppida põhjalikku ja autentset joogatarkust struktureeritud programmi alusel. Iga tund koosneb nii füüsilisest osast kui ka loengust.

Isvara Joogakooli õpetused on võrreldavad ülikoolitasandil haridusega. Õppekava on jagatud erinevateks tasemeteks, kus käsitletakse kõiki jooga aspekte, enesetervendamise meetodeid ja vaimset eluviisi. Iga taseme läbimisel saad rahvusvaheliselt tunnustatud diplomi, mis tõendab Sinu joogaoskusi ja –teadmisi.

Isvara joogakooli eesmärk on tuua algupärase jooga õpetused tänapäeva maailma konteksti, andes igale õpilasele oskused ja teadmised, kuidas joogat oma argipäevaga siduda.

Mida jooga Sulle annab?
• Jooga aitab Sul oluliselt parandada oma elukvaliteeti – saavutada paremaid tulemusi kõiges, mida ette võtad, olgu selleks siis tööalased väljakutsed, suhted või veel täitumata südamesoovid
• Jooga abil saad treenida oma meeleorganite suuremat tundlikkust kuni „üleloomulike“ võimeteni, saavutades suurema kontrolli oma elu üle ja võime seda ise juhtida
• Jooga abil saad jõuda kontaktini iseenda sügavaima olemusega ja kogeda kõrgeimat võimalikku teadvuseseisundit ning tõelist vabadust

Mida kingitus sisaldab? Sissejuhatavas tunnis seletatakse lahti jooga põhitõed, kuidas joogat üldse teha, nii, nagu ta algupäraselt mõeldud oli. Seletatakse lahti jooga alusprintsiibid nagu kooskõla, vastavus, resonants ja tšakrad. Kaasa saad tunnimaterjalid. Seejärel tehakse mõnusalt lõõgastav ja tervendav joogapraktika, mis on sobilik igaühele, olenemata füüsilisest vormist, soost või vanusest.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Mugavad riided.

Kestus

2 tundi ja 45 minutit.

Osalejad

1-4 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Isvara Joogas on kohapeal olemas joogamatid, pleedid, padjad, riiete vahetamise võimalus ning joogivesi. Õhtustel tundidel saad alati lisaks kaasa tunni materjalid.

Soovi korral on võimalik osalejate arvu suurendada, makstes lisatasu 20€/ inimene.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta