Sisemise meelerahu online-kursus

Uus!
4.0 1 tagasisidet

Sisemise meelerahu online-kursus


Üle Eesti
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

88,00 €

88,00 €

Kirjeldus

Sisemine rahu on kõige alus!

10 päeva ja 10 tõhusat tehnikat, kuidas endal ja oma lähedastel ärevust, mure ja hirmu vähendada, et jõuda ilusa sisemise rahuni!

Ärevad ajad on meie ümber olnud juba viimased paar aastat. Ühiskonnas toimuv on pinget pidevalt üles kerinud ning hirmu- ja murekoorem hävitab meie sisemise tasakaalu.

Muuda hirm, mure ja ärevus teadlikult rahuks, usalduseks ja armastuseks.
Kursusel on kokku kogutud kümme kõige tõhusamat ja transformatiivsemat meetodit, kuidas sa saaksid nii endal kui oma lähedastel (kaaslasel, lastel, vanematel jne) hirmu maandada ja muret vähendada.

Dalí Karat on õnnekoolitaja, inspiratsioonikõneleja, online-kursuste looja, spirituaalne mentor, mitme raamatu ja omanimelise podcast'i autor. Ta õpetab inimestele õnnelikkust, teadlikku eluviisi ja manifesteerimise kunsti, tehes seda kõike peamiselt läbi online-kursuste, aga ka festivalidel ja ettevõtetes esinemas käies ning paar korda aastas ka retriitidel välismaal.


Mida kingitus sisaldab? 


• 10 videot tõhusate meetoditega sisemisse rahusse jõudmiseks
• PDF töövihik kirjalikeks harjutusteks
• Inspiratsiooninimekiri rahu toovatest tegevustest
• Kingituseks PDF “88 positiivset afirmatsiooni”
• Lisaboonuseks Dali rahumeditatsioon

Kõik 10 praktikat sobivad nii algajatele kui ka edasijõudnutele, nii täiskasvanutele kui ka lastele.

KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Kursus on eesti keeles.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Dalí Karat

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.0 1 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta