Rohelise alguse VIP pakett

0.0 0 tagasisidet

Rohelise alguse VIP pakett


Niitvälja Golf
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

199,00 €

199,00 €

Kirjeldus

Golf teeb õnnelikuks. See on fakt.

Saa osa Eesti parimast alustajate programmist ja tee Niitväljal oma esimesed sammud golfariks saamisel! Rohelise Alguse VIP pakett on iga alustava golfari unistus. Võrreldes tavalise Rohelise Alguse paketiga, saab VIP paketi omanik nautida kõiki samasid hüvesid pikemalt – terve golfihooaja. Selles on kõik vajalik olemas – Green Cardi kursus, Green Cardi jätkukursus koos lisatreeningutega, vajalik golfivarustus, harjutuspallid ning golfimäng Niitvälja golfiradadel.

Niitvälja Golfi nimetatakse Eesti Golfi koduks, kuna Tallinnast vaid 30 km kaugusel asuv keskus on nii mängijate kui võimaluste poolest Eesti suurim ja vanim golfikeskus. Niitväljal on parimad tingimused golfi mängimiseks nii alustajatele kui ka edasijõudnutele. Klubimaja ümbruses paiknevad harjutusalad on kogupindalaga 5600 m2 ning pakuva alustajatele piisavalt privaatsust, aga ka väljakutseid erinevate golfilöökide harjutamiseks. Niitvälja Golfist leiad ka spetsiaalselt alustajatele mõeldud viierajalise PAR20-väljaku, mis on ideaalne teekond alustaja golfarile. Siin ei pea muretsema sellepärast, et alles algajana kellelegi ette jääd ning saad stressivabalt golfimängu harjutada.

Rohelise alguse VIP pakett sisaldab:

• Green Cardi kursust golfi põhitõdedest ja löökidest (3 päeva)
• Etiketi- ja reeglitekoolitust
• Niitvälja PAR20-väljaku piiramatut mänguõigust terveks hooajaks
• Golfivarustuse tasuta laenutust terveks hooajaks
• Üks korv tasuta harjutuspalle päevas, terve hooaja vältel
• 5 alustaja treeningut peale Green Cardi kursuse läbimist (treeningute läbimiseks aega terve hooaeg)
• Tasuta mänguring mentoriga
• Kaks tasuta mänguringi 9 raja mängimiseks või üks tasuta mänguring 18 raja mängimiseks Park-väljakul

Lisaks saad tasuta kaasa:

• Niitvälja Golfiklubi kandidaatliikme staatuse (sh HCP arvestus)
• Niitvälja mängija soodustused

Tere tulemast Niitvälja Golfi - Eesti golfi koju!


KINGITUSEST

Asukoht

Niitvälja Golf

Riietus

Soovitame selga panna sportlikud riided vastavalt ilmale. Kuna Niitväljal on enamasti tuulisem kui Tallinnas, siis peaks veidi soojemalt riietuma. Golfiriietuse ja etiketi kohta saad lisaks lugeda www.niitvaljagolf.ee/alustajale.

Kestus

Õues veedad iga päev ca 3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Suve periood.

Lisainformatsioon

Rohelise Alguse VIP pakett kehtib ühe hooaja ning on mõeldud vaid alustavatele golfaritele.

Green Cardi kursused toimuvad iga nädala reedest pühapäevani. Reedel 17:00-20:00, laupäeval 10:00 – 13:00 ja pühapäeval 10:00 – 14:30.

Lisainfot Niitvälja Golfi teenuste kohta leiad: www.niitvaljagolf.ee


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Niitvälja Golf

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta