VEEBIPÕHINE FOTOKURSUS " ÖÖFOTOGRAAFIA"

1 2 3 4 5 (0)
Üle Eesti
1 In.

29,99 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

TEHNILISELT KEERUKAS ÖÖPILDISTAMINE - LÕPUKS OMETI LIHTSASTI LAHTI SELETATUD

Veebikursus “Ööfotograafia” on mõeldud kõigile fotohuvilistele, kes soovivad jäädvustada ilusaid pilte siis kui päike on loojunud ja valgust vähe. See kursus koosneb 8-st peatükist, mis on omakorda jaotatud 46-ks alapeatükiks. Lisaks tekstile on kursuses hulgaliselt näidisfotosid ning järeltöötluse peatükist leiad õppevideod, mille abil saad ööfotode töötluses kiirelt “rajale”. Ööfotograafia kursus eeldab küll eelteadmisi fotograafiast, kuid sobib sellegi poolest lugemiseks nii algajale kui edasijõudnule.

Mida kingitus sisaldab? See on veebipõhine fotokursus, kus räägitakse just sellest, kuidas pildistada siis kui päike on juba looja läinud ning valgust väljas vähemaks jäänud.  Kuidas pildistada sinise tunni ajal, millal tasub minna Linnuteed kaadrisse püüdma, jahtida tähesadu või kasutada kuuvalgust maastike maalimiseks. Mitte ainult sellest, kuidas siis pildistada – pikemalt peatutakse nii ettevalmistustele ehk kuidas kohta valida ning ka sellele, kuidas peale pildistamist fotod veelgi lummavamaks teha.

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

8 peatükki ja 46 alapeatükki koos näidisfotode ja videotega.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Kursuse ostnud saavad enda kasutajakontoga sisse logida fotokursus.ee veebilehele, kus soetatud kursus neid juba ootamas on. Kursus ei aegu – kord soetatuna saab seda läbima asuda ükskõik millal ning taaslugeda täpselt siis, kui vaja.


Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta