Valikuga kinkekaart

Meie poolt soovitatud elamus

Mööbli renoveerimise kursus

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.


Meie poolt soovitatud elamus:

Mööbli renoveerimise kursus


Tallinn
1 In.

100 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
100 €

Tule ja avasta Autentico kriidivärvide värviline maailm!

Neljal järjestikusel nädalal toimuval mööbli renoveerimise kursusel õpetatakse erinevaid renoveerimise ja restaureerimise nippe ning antakse vanale esemele uuem ja värskem välimuse. Põhiliselt tegeletakse viimistlemisega. Kasutades Autentico kriidivärve, piimavärve, vahasid, õlivahasid, peitse, lakke. Samuti saab vahetada kõva ja poolpehme polstriga toolidel polstrit. Seome ka toolidel vedrusid, kuid diivani või suure tugitooliga kahjuks tulla ei saa  Tisleritöid ei ole võimalik teha! Küll õpime tegema väiksemaid puiduparandusi käsitsi.

Õpituba juhendab restauraator Rutt Veide.

Mida kingitus sisaldab? 3x3 tundi koolitust. Kursusele oodatakse esemega, mida saab süles tuua-viia. Näiteks toolid, öökapid, riiulid ja lauakesed. Koolitusse kuulub: Autentico kriidivärvid ja teised viimistlusvahendid, töövahendeid.

NB! Katteriie, polsterimaterjalid, spoon ja muud sellised materjalid kursusetasu hulka ei kuulu! Nende eest tasub iga osaleja vastavalt esemele eraldi.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

3x3 tundi

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Töötubasid korraldatakse vastavalt Coloratum.ee kodulehel olevale töötubade ajakavale või grupi puhul eelneval kokkuleppel. Töötuba toimub eesti, inglise ja vene keeles.


Teenusepakkuja


Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta