Valikuga kinkekaart

Veebipõhine fotokursus "Makrofotograafia"

Veebipõhine fotokursus "Makrofotograafia"


Üle Eesti

19,99 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
19,99 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Püüa pisikesed asjad suurelt pildile!

Maailm meie ümber on täis kõikvõimalikke väikeseid objekte. Mutukad, taimed, kivid, lilleõied, seened, ehted, kõikvõimalikud suurte objektide detailid… See on vaid väike loetelu objektidest, keda või mida on äärmiselt põnev ja vajalik pildile püüda.

Mida kingitus sisaldab?Veebipõhise makrokursuse autoriks on Eesti vaieldamatult kõige tuntum makrofotograaf Urmas Tartes. Kursus käsitleb järgnevaid teemasi: mis on makrofoto? milliste kaameratega saab makrot teha? kuidas kasutada lisaläätse ja telekonverterit? kuidas pildistada kriistallselgeid makrofotosid? mida tähele panna järeltöötluses? Need on vaid mõned küsimused, millele leiad vastuse sellest kursusest.

Peegelkaamera olemasolu ei ole tingimata vajalik – enamikel tänapäeva kompaktkaameratelgi on olemas väga lähedalt teravustamise võimalus ja makrorežiim ning Urmas käsitleb kursusel ka makrofotode pildistamist kompaktkaameraga.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Kestus

9 peatükki ja 50 alapeatükki + enam kui 100 näidispilti.

Lisainformatsioon

Sobib eelkõige natuke edasijõudnud fotohuvilisele. Kursuse ostnud saavad enda kasutajakontoga sisse logida fotokursuse õpikeskkonda ning õppima asuda ükskõik millal - olgu see siis nädala või viie aasta pärast.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta