Veebipõhine fotokursus "Makrofotograafia"

0.0 1 tagasisidet

Veebipõhine fotokursus "Makrofotograafia"


Üle Eesti
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

19,99 €

19,99 €

Kirjeldus

Püüa pisikesed asjad suurelt pildile!

Maailm meie ümber on täis kõikvõimalikke väikeseid objekte. Mutukad, taimed, kivid, lilleõied, seened, ehted, kõikvõimalikud suurte objektide detailid… See on vaid väike loetelu objektidest, keda või mida on äärmiselt põnev ja vajalik pildile püüda.

Mida kingitus sisaldab?Veebipõhise makrokursuse autoriks on Eesti vaieldamatult kõige tuntum makrofotograaf Urmas Tartes. Kursus käsitleb järgnevaid teemasi: mis on makrofoto? milliste kaameratega saab makrot teha? kuidas kasutada lisaläätse ja telekonverterit? kuidas pildistada kriistallselgeid makrofotosid? mida tähele panna järeltöötluses? Need on vaid mõned küsimused, millele leiad vastuse sellest kursusest.

Peegelkaamera olemasolu ei ole tingimata vajalik – enamikel tänapäeva kompaktkaameratelgi on olemas väga lähedalt teravustamise võimalus ja makrorežiim ning Urmas käsitleb kursusel ka makrofotode pildistamist kompaktkaameraga.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Kestus

9 peatükki ja 50 alapeatükki + enam kui 100 näidispilti.

Lisainformatsioon

Sobib eelkõige natuke edasijõudnud fotohuvilisele. Kursuse ostnud saavad enda kasutajakontoga sisse logida fotokursuse õpikeskkonda ning õppima asuda ükskõik millal - olgu see siis nädala või viie aasta pärast.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Photopoint fotokursused

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 1 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta