Kolm lühimeditatsiooni hommikuks, lõunaks ja õhtuks

Uus!
4.0 1 tagasisidet

Kolm lühimeditatsiooni hommikuks, lõunaks ja õhtuks


Üle Eesti
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

19,00 €

19,00 €

Kirjeldus

Sisemine rahu on kõige alus!

Dalí Karat on õnnekoolitaja, inspiratsioonikõneleja, online-kursuste looja, spirituaalne mentor, mitme raamatu ja omanimelise podcast'i autor. Ta õpetab inimestele õnnelikkust, teadlikku eluviisi ja manifesteerimise kunsti, tehes seda kõike peamiselt läbi online-kursuste, aga ka festivalidel ja ettevõtetes esinemas käies ning paar korda aastas ka retriitidel välismaal.

Mida kingitus sisaldab? 
Kolme meditatsiooni, millel kõigil on oma kindel eesmärk, taotlus, palve:
* Hommikumeditatsioon - algavaks päevaks valmistumine, hoo üles saamine, joondumine, positiivsus ja õnnelikkus. Meditatsiooni pikkus on 9:47.
* Lõunapaus - keset päevatoimetusi korraks aja maha võtmine, restardi tegemine, puhkepaus ja lõdvestus. Positiivse neutraalsuse loomine. Meditatsiooni pikkus on 7:21.
* Õhtumeditatsioon - päeva lõpetamine ja kokku võtmine, tänulikkus ja elu usaldamine, hea tundega magama minek. Meditatsiooni pikkus on 5:49. Meditatsioonid saad nii audiona (Dropboxist alla laadida) kui ka koos videoga (YouTube privaatlink). Saad kuulata klappidest või vaadata telefonist koos videoga. Videoteks on igal meditatsioonil rahulik meeleoluvideo, mis annab päris palju meditatsioonile juurde. Seega on soovitav vaadata koos videoga.

Kingitus sobib kõigile, kes soovivad saada kontakti oma südamehäälega.

KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Meditatsioonid on eesti keeles.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Dalí Karat

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.0 1 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta