Veebipõhine fotokursus "Kinnisvara pildistamine"

1 2 3 4 5 (0)
Üle Eesti
1 In.

29,99 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Kinnisvara pildistamine on imelihtne!

“Kinnisvara pildistamine” on kursus, kus on kirjutatud sellest lähtudes, et kinnisvara, interjööre ning arhitektuuri ei pildista elukutselised fotograafid. Pigem on see suunatud hobifotograafidele, alustavatele fotohuvilistele ning ka näiteks kinnisvaramaakleritele, et saada parema tulemuse ning et tehtud tööd müüksid end ise.

Mida kingitus sisaldab? Kursusel keskendutakse just hoonete ja interjööride pildistamisele. Räägitakse lahti, millele tähelepanu pöörata pildistamist planeerides, pildistamise ajal ning ka peale pildistamist järeltöötluse ajal. Millal on kõige parem hoonet või siseruume pildistada, mis tehnikat kasutada jms – kõik need küsimused saavad kursuse lõpus vastuse. Samuti peatutakse pikemalt järeltöötlusel: millises situatsioonis tasub järeltöötlusega ka väikseimad defektid eemaldada, millal seda üldse teha ei tohiks jne.


Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded

Kestus

5 peatükki ja 12 alapeatükki koos näidisfotode ja videotega.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Kursuse ostnud saavad enda kasutajakontoga sisse logida fotokursus.ee veebilehele, kus soetatud kursus neid juba ootamas on. Kursus ei aegu – kord soetatuna saab seda läbima asuda ükskõik millal ning taaslugeda täpselt siis, kui vaja.


Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta