Valikuga kinkekaart

Käsitöö loovkoolitused

Käsitöö loovkoolitused


Tallinn
1 In.

39 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
39 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Coloratum muudab sinu maailma värvilisemaks!

Kinkekaardiga on võimalik lunastada pääse endapoolt valitud käsitöö loovkoolitusele. Valikus on: “Küünalde valmistamine”, “Unenäopüüdja valmistamine”, “Makramee tehnikas seinakaunistus”, “Kodulõhnastaja valmistamine”, “Baroksete jõulukuulide valmistamine".

Küünalde valmistamise koolituselt saad oskused valmistada kahte sorti küünlaid - traditsioonilisi ning naturaalseid. Koolituselt võtad endaga kaasa oma valmistatud küünlad ning oskuse ka kodus imelisi küünlaid valmistada.

Unenäopüüdja valmistamine - astu sisse unenäopüüdjate huvitavasse maailma. Sulle tutvustatakse unenäopüüdjatega kaasas käivaid legende, nende päritolu ning valmistad ka ise väikese unenäopüüdja.

Makramee tehnikas seinakaunistus - õpi selgeks makramee käsitöötehnika põhilised sõlmed ning valmista ise koolituse käigus väike seinakaunistus.

Kodulõhnastaja valmistamine - saa teada, kuidas mõjutavad eeterlikud õlid meie meeleolu ning kuidas õlisid kokku sobitada. Koolituse käigus valmistad endale meelepärase aroomianuma.

Baroksete jõulukuulide valmistamine - kaunista oma jõulupuu kuninglike barokses stiilis omavalmistatud jõulukuulidega.


Mida kingitus sisaldab? Kolmetunnist loovkoolitust, mille saab valida koolituste nimekirjast.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Töötubasid korraldatakse vastavalt Coloratum.ee kodulehel olevale töötubade ajakavale või grupi puhul eelneval kokkuleppel. Koolituskava leiab Coloratum kodulehelt: www.coloratum.ee.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta