Valikuga kinkekaart

Ilutulestiku pakett Aardelaegas

Ilutulestiku pakett Aardelaegas


Üle Eesti

611 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
611 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Ole ilutulestiku meister!

Võimsamat ilutulestiku paketti kui Aardelaegas, ei ole. Sisaldades suurimat lubatud kogust pürotehnilist ainet (4 kg), jätab Aardelaegas varju ka paljud professionaalsed ilutulestikud.

Hansa Ilutulestikud valisid paketti kõige luksuslikumad efektid. Aardelaegas on erinevate kaliibritega ja eriti võimsate efektidega 229. lasuline ilutulestikupatarei, mis katab taevalaotuse luksusliku tulevärgiga 2 minuti ja 20 sekundi jooksul. Üks süütamine, efektid lehvikus, populaarne kullavihma finaal!

Mida kingitus sisaldab? Luksuslikku ja ülivõimsat 229. lasulist Aardelaegas ilutulestiku paketti, millega saad korraldada enda valitud kohas ja ajal vinge pürotehnilise vaatemängu. Aardelaegas ilutulestiku pakett toimetatakse sinuni kulleriga.

 

Ilutulestik sobib hästi suurema sünnipäeva, ettevõtte peo või erilisema tähtpäeva vürtsikamaks muutmisel ning on ideaalne lahendus meeldejääva uue aasta vastu võtmiseks.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Osalejad

Osalejate arv on piiramatu.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Tähelepanu, tegemist on pürotehnilise tootega– enne toote kasutamist lugeda kasutusjuhendit ja vajaduse korral konsulteerida spetsialistiga. Pürotehnilise toote kasutamisel järgida avalikus kohas käitumise nõudeid.Teised valikud


Kliendid on öelnud (1)

Kommentaare(1)
1 2 3 4 5
Sõbrale soovitatud (1)
Mart

Tegemist oli tõesti päris korraliku purakaga. Hinna ja kvaliteedi suhe 5+

1

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta