Ilutulestiku pakett Aardelaegas

5.0 1 tagasisidet

Ilutulestiku pakett Aardelaegas


Üle Eesti
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

611,00 €

611,00 €

Kirjeldus

Ole ilutulestiku meister!

Võimsamat ilutulestiku paketti kui Aardelaegas, ei ole. Sisaldades suurimat lubatud kogust pürotehnilist ainet (4 kg), jätab Aardelaegas varju ka paljud professionaalsed ilutulestikud.

Hansa Ilutulestikud valisid paketti kõige luksuslikumad efektid. Aardelaegas on erinevate kaliibritega ja eriti võimsate efektidega 229. lasuline ilutulestikupatarei, mis katab taevalaotuse luksusliku tulevärgiga 2 minuti ja 20 sekundi jooksul. Üks süütamine, efektid lehvikus, populaarne kullavihma finaal!

Mida kingitus sisaldab? Luksuslikku ja ülivõimsat 229. lasulist Aardelaegas ilutulestiku paketti, millega saad korraldada enda valitud kohas ja ajal vinge pürotehnilise vaatemängu. Aardelaegas ilutulestiku pakett toimetatakse sinuni kulleriga.

 

Ilutulestik sobib hästi suurema sünnipäeva, ettevõtte peo või erilisema tähtpäeva vürtsikamaks muutmisel ning on ideaalne lahendus meeldejääva uue aasta vastu võtmiseks.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Osalejad

Osalejate arv on piiramatu.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Tähelepanu, tegemist on pürotehnilise tootega– enne toote kasutamist lugeda kasutusjuhendit ja vajaduse korral konsulteerida spetsialistiga. Pürotehnilise toote kasutamisel järgida avalikus kohas käitumise nõudeid.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Hansa Ilutulestikud

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 1 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Mart

Tegemist oli tõesti päris korraliku purakaga. Hinna ja kvaliteedi suhe 5+

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta