Lisaallahindlus -10% valitud elamustele koodiga ESMASPÄEV10

Elumuutev Access Bars® kursus

0.0 0 tagasisidet

Elumuutev Access Bars® kursus


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

300,00 €

300,00 €

Kirjeldus

Kas tunned, et soovid lisada oma ellu midagi enamat? Kas kujutad ette, kui lihtne võib elu olla, kui sul ei ole piiravaid uskumusi ja hirme ebaõnnestumise ees?

Kursusel õpitakse selgeks energeetiline kehaprotsess Access Bars®, mis avab sind teadlikkusele, kohalolule, uutele võimalustele ja piiranguteta elule, aidates sul omaks võtta tegelikku sind ilma hinnangute ja eelarvamusteta. Levinum tagasiside peale Access Bars® sessiooni on kergus, sügav lõõgastumine ja kohalolu. Tänaseks praktiseeritakse seda ülemaailmselt rohkem kui 180 riigis.
Teaduslikult on kindlaks tehtud, et meie mõtted ja emotsioonid mõjutavad meie keha ja see võib esile kutsuda tervisehäireid, haiguseid ja vananemist. Kõik see on salvestatud meie kehasse. Läbi selle energeetilise kehaprotsessi puhastatakse kogu keha rakumälu, tekitades sellise puhastamisega uut vaba ruumi ja oleme vabad elama ilma piirangute ning stressita. Tugevneb immuunsüsteem, paraneb une kvaliteet, suhted täiustuvad, normaliseerub kehakaal, vabanevad sõltuvused ja erinevad blokeeringud. Muutused ja täiustumine leiavad aset eluvaldkondades, kus neid on soovitud.
Kursusel tutvutakse ka Access Consciousness®’i praktiliste tööriistadega, mis võimaldavad kergusega muuta oma elus kõike, mida sul seni pole muuta õnnestunud ja luua kõike, mida sa oma ellu soovid – teistsugusel ja kergemal moel.

Kursusest: 
• Kõik kursusel osalejad saavad endale paberkandjal käsiraamatu ja lamineeritud kaardi juhistega barsipunktide kiireks leidmiseks.
• Klassi kestus: 8 h (sisaldab lõunapausi). Klassis pakutakse soolaseid ja magusaid suupisteid, vett, teed ja kohvi.
• Päeva jooksul kingivad kõik osalejad kaks Access Bars® sessiooni ja võtavad vastu kaks Access Bars® sessiooni.
• Kõik kursuse läbinud omandavad rahvusvaheliselt tunnustatud Access Bars® praktiku sertifikaadi. Kursuse läbinud võivad edaspidi iseseisvalt pakkuda Access Bars® sessioone nii tasuta kui ka tasuliselt. 
• Access Bars® klassi läbinutel on võimalik osaleda ka Access Consciousnessi edasijõudnute kursustel.
• Kursust viib läbi sertifitseeritud Access Bars® vahendaja Tiivi Simonlatser (ACBF).


Mida kingitus sisaldab?
 Kingitus sisaldab kõiki materjale ja osalust ühele esmaosalejale Access Bars® kursusel, mille käigus omandab osaleja vajalikud oskused ja rahvusvaheliselt tunnustatud sertifikaadi Access Bars® praktikuna.

Kingitus sobib kõigile, kes on huvitatud suurema selguse, kerguse ja heaolu loomisest enda ja oma lähedaste elus. Eelnõuded ja tingimused osalemiseks puuduvad.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Mugavad riided.

Kestvus

8 tundi

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev registreerumine. Kursuse kestus on 8 h (sisaldab lõunapausi). Access Bars® on tunnustatud Rahvusvahelise Sertifitseerimisjuhatuse poolt USA-s Terapeutilise Massaaži ja Kehaprotsesside valdkonnas (NCBTMB). Kinkekaardi kood tuleb edastada teenusepakkujale kursusele registreerumisel. Kursused toimuvad eesti keeles.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

TiiviS Bliss

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: