Elamus Nõmme Lumepargis

0.0 0 tagasisidet

Elamus Nõmme Lumepargis


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

20 €

20 €

Elamuse kirjeldus

Nõmme Lumepark ning Tallinna kõrgeimad nõlvad ootavad Sind!

Nõmme Lumepark on Tallinna suurim mäespordikeskus. Kokku on lustimiseks 4 nõlva: õppenõlv, slaalominõlv koos pargiosaga, krossirada ja lumerõnga rada. Nõmme Lumepargis tegutseb ka Eesti suurim mäesuusa- ja lumelauakool Lumeakadeemia.

Nõmme Lumepargi slaalominõlv sobib igal tasemel harrastajale ning seal viiakse läbi ka edasijõudnute tasemel trenne ja võistlusi. Lisaks slaalominõlvale on Nõmme Lumepargis krossirada ja parginõlv, mis on ehitatud õppe-eesmärgil ning sobilikud ka algajatele. Parginõlva mõõduka suurusega hüpped ja mängulised obstaaklid teevad Nõmme Lumepargi ideaalseks sõidukohaks kõigile. Päris esimeste sammude jaoks on Nõmme Lumepargis äsja laiendatud õppenõlv ja algajatele sobilik tõstuk.

Kuna Nõmme Lumepargis tegutseb Eesti suurim mäesuusa- ja lumelauakool Lumeakadeemia, on Nõmme Lumepargi nõlvad kohandatud igal tasemel õppimiseks ja arenemiseks. Sobib nii esmakordsele huvilisele kui ka edasijõudnud tasemel harjutamiseks.

Mida kingitus sisaldab? Elamusi Nõmme Lumepargist 20€ väärtuses. Kinkekaardi saab lunstada järgmise teenustega: lumerõngaga sõitmine, mäepiletid, mäesuuskade rentimine, lumelaua rentimine.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Soojad riided. Võtke kaasa kindad.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Teenust osutatakse ainult talvel.

Lisainformatsioon

Koolitusi ja trenne pakub Nõmme Lumepargis tegutsev Lumeakadeemia, seega kinkekaarti kooltuste, kursuste ja trennide jaoks kasutada ei saa. Küll aga kinkekaarti on võimalik kasutada individuaalõppele lisanduva mäepileti ja varustuse rendi jaoks.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Nõmme Lumepark

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta