Valikuga kinkekaart

Elamus Nõmme Lumepargis

Elamus Nõmme Lumepargis


Tallinn
1 In.

20 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
20 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Nõmme Lumepark ning Tallinna kõrgeimad nõlvad ootavad Sind!

Nõmme Lumepark on Tallinna suurim mäespordikeskus. Kokku on lustimiseks 4 nõlva: õppenõlv, slaalominõlv koos pargiosaga, krossirada ja lumerõnga rada. Nõmme Lumepargis tegutseb ka Eesti suurim mäesuusa- ja lumelauakool Lumeakadeemia.

Nõmme Lumepargi slaalominõlv sobib igal tasemel harrastajale ning seal viiakse läbi ka edasijõudnute tasemel trenne ja võistlusi. Lisaks slaalominõlvale on Nõmme Lumepargis krossirada ja parginõlv, mis on ehitatud õppe-eesmärgil ning sobilikud ka algajatele. Parginõlva mõõduka suurusega hüpped ja mängulised obstaaklid teevad Nõmme Lumepargi ideaalseks sõidukohaks kõigile. Päris esimeste sammude jaoks on Nõmme Lumepargis äsja laiendatud õppenõlv ja algajatele sobilik tõstuk.

Kuna Nõmme Lumepargis tegutseb Eesti suurim mäesuusa- ja lumelauakool Lumeakadeemia, on Nõmme Lumepargi nõlvad kohandatud igal tasemel õppimiseks ja arenemiseks. Sobib nii esmakordsele huvilisele kui ka edasijõudnud tasemel harjutamiseks.

Mida kingitus sisaldab? Elamusi Nõmme Lumepargist 20€ väärtuses. Kinkekaardi saab lunstada järgmise teenustega: lumerõngaga sõitmine, mäepiletid, mäesuuskade rentimine, lumelaua rentimine.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Soojad riided. Võtke kaasa kindad.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Teenust osutatakse ainult talvel.

Lisainformatsioon

Koolitusi ja trenne pakub Nõmme Lumepargis tegutsev Lumeakadeemia, seega kinkekaarti kooltuste, kursuste ja trennide jaoks kasutada ei saa. Küll aga kinkekaarti on võimalik kasutada individuaalõppele lisanduva mäepileti ja varustuse rendi jaoks.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta