Veebipõhine fotokursus "Droonifotograafia"

0.0 0 tagasisidet

Veebipõhine fotokursus "Droonifotograafia"


Üle Eesti
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

29,99 €

29,99 €

Kirjeldus

Droonifotograafia algkursuse lõpuks on sul lisaks aerofotode põhitõdedele ning nippidele ka ülevaade drooninduse reeglitest ning nõuetest

Veebikursus “Droonifotograafia” ei eelda Sinult eelnevaid teadmisi ega oskusi droonifotograafia ega droonide lennutamise maailmas. Selle kursuse käigus saad ülevaate harjutustest, mida esimeste droonilendude ajal teha ning kuidas drooniga lendamisega sinapeale saad. Kursuses on kaetud ka lennulubade taotlemine ning muu reeglistik ning kursuse lõpuks teed juba aerofotosid nagu proff.

Mida kingitus sisaldab?  Kursuse käigus saad ülevaate kehtivatest nõuetest ja reeglitest, et nii enda kui teiste suhtes turvaliselt drooniga lennata. Pilguheit sellele, millist drooni üldse endale valida. Samuti saab teada aerofotograafia nippidest, põhitõdedest ning teadmised sellest, kuidas droonifotosid järeltöödelda ning lummavaid panoraame teha.

KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Kestus

7 peatükki ja 29 alapeatükki koos praktiliste näpunäidetega.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Fotokursus on veebipõhine. Soetades endale kursuse, saad ligipääsu kursuse materjalidele fotokursuse veebilehel.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Photopoint fotokursused

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta