Valikuga kinkekaart

Veebipõhine fotokursus "Droonifotograafia"

Veebipõhine fotokursus "Droonifotograafia"


Üle Eesti
1 In.

29,99 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
29,99 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Droonifotograafia algkursuse lõpuks on sul lisaks aerofotode põhitõdedele ning nippidele ka ülevaade drooninduse reeglitest ning nõuetest

Veebikursus “Droonifotograafia” ei eelda Sinult eelnevaid teadmisi ega oskusi droonifotograafia ega droonide lennutamise maailmas. Selle kursuse käigus saad ülevaate harjutustest, mida esimeste droonilendude ajal teha ning kuidas drooniga lendamisega sinapeale saad. Kursuses on kaetud ka lennulubade taotlemine ning muu reeglistik ning kursuse lõpuks teed juba aerofotosid nagu proff.

Mida kingitus sisaldab?  Kursuse käigus saad ülevaate kehtivatest nõuetest ja reeglitest, et nii enda kui teiste suhtes turvaliselt drooniga lennata. Pilguheit sellele, millist drooni üldse endale valida. Samuti saab teada aerofotograafia nippidest, põhitõdedest ning teadmised sellest, kuidas droonifotosid järeltöödelda ning lummavaid panoraame teha.

KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Kestus

7 peatükki ja 29 alapeatükki koos praktiliste näpunäidetega.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Fotokursus on veebipõhine. Soetades endale kursuse, saad ligipääsu kursuse materjalidele fotokursuse veebilehel.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta