Dekoratiivviimistluse loovkoolitused

0.0 0 tagasisidet

Dekoratiivviimistluse loovkoolitused


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

39,00 €

39,00 €

Kirjeldus

Coloratum muudab sinu maailma värvilisemaks!

Kinkekaardiga on võimalik lunastada pääse endapoolt valitud dekoratiivviimistluse loovkoolitusele. Valikus on: "Autentico kriidivärvimise põhitõed", "Keraamiliste plaatide värvimine", “Pildiraami valmistamine”, “Puiduviimistlemise ABC”, “Autentico meistriklass”, “Loodusvärvid viimistluses”.

Autentico kriidivärvimise põhitõdedes õpid tundma tehnikaid, et vanaaegset ja antiikset välimust luua ning anda modernset välimust igale mööbliesemele.

Keraamiliste plaatide värvimise koolitusel tutvud Autentico kriidivärvide ja dekoratiivvärvimise põhitõdedega ning saadud teadmistega saad luua oma unistuste vannitoa. 

Pildiraami valmistamise koolituse käigus valmistad nullist puidust pildiraami ning ka kaunistad selle.

Puiduviimistlemise ABC on praktiline töötuba, kust saad teadmisi puiduviimistlusest, näiteks millist vaha kasutada, kuidas puitu kaitsta ning milliseid töövõtteid ja vahendeid kasutada.

Autentico meistriklass on põnev koolitus, kust võtad koju kaasa teadmisi šabloonide, krakleelakkide, riisipaberite ja veel palju muu kohta.

Loodusvärvid viimistluses annab sulle põhitõed looduslike ja naturaalsete värvide kohta, sealjuures ka teadmised, kuidas neid värve valmistada.


Mida kingitus sisaldab? Kolmetunnist loovkoolitust, mille saab valida koolituste nimekirjast.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Töötubasid korraldatakse vastavalt Coloratum.ee kodulehel olevale töötubade ajakavale või grupi puhul eelneval kokkuleppel. Koolituskava leiab Coloratum kodulehelt: www.coloratum.ee.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Coloratum

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta