Valikuga kinkekaart

Dekoratiivviimistluse loovkoolitused

Dekoratiivviimistluse loovkoolitused


Tallinn
1 In.

39 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
39 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Coloratum muudab sinu maailma värvilisemaks!

Kinkekaardiga on võimalik lunastada pääse endapoolt valitud dekoratiivviimistluse loovkoolitusele. Valikus on: "Autentico kriidivärvimise põhitõed", "Keraamiliste plaatide värvimine", “Pildiraami valmistamine”, “Puiduviimistlemise ABC”, “Autentico meistriklass”, “Loodusvärvid viimistluses”.

Autentico kriidivärvimise põhitõdedes õpid tundma tehnikaid, et vanaaegset ja antiikset välimust luua ning anda modernset välimust igale mööbliesemele.

Keraamiliste plaatide värvimise koolitusel tutvud Autentico kriidivärvide ja dekoratiivvärvimise põhitõdedega ning saadud teadmistega saad luua oma unistuste vannitoa. 

Pildiraami valmistamise koolituse käigus valmistad nullist puidust pildiraami ning ka kaunistad selle.

Puiduviimistlemise ABC on praktiline töötuba, kust saad teadmisi puiduviimistlusest, näiteks millist vaha kasutada, kuidas puitu kaitsta ning milliseid töövõtteid ja vahendeid kasutada.

Autentico meistriklass on põnev koolitus, kust võtad koju kaasa teadmisi šabloonide, krakleelakkide, riisipaberite ja veel palju muu kohta.

Loodusvärvid viimistluses annab sulle põhitõed looduslike ja naturaalsete värvide kohta, sealjuures ka teadmised, kuidas neid värve valmistada.


Mida kingitus sisaldab? Kolmetunnist loovkoolitust, mille saab valida koolituste nimekirjast.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Töötubasid korraldatakse vastavalt Coloratum.ee kodulehel olevale töötubade ajakavale või grupi puhul eelneval kokkuleppel. Koolituskava leiab Coloratum kodulehelt: www.coloratum.ee.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta