Alexanderi tehnikaga kaelapingetest vabaks

0.0 0 tagasisidet

Alexanderi tehnikaga kaelapingetest vabaks


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

80,00 €

80,00 €

Kirjeldus

Paljud kliendid on öelnud: “Alexanderi tehnika on parem kui massaaž!”

Alexanderi tehnika on 1890ndatel aastatel Austraalia näitleja F.M Alexanderi (1869-1955) poolt loodud meetod, mis parandab kehakasutust ja aitab vabaneda pingetest, stressist ja valust. Alexanderi tehnika on tuntud tervise, spordi, muusika, hariduse ning avaliku esinemise valdkonnas. Tehnika unikaalsus seisneb selles, et inimene õpib igapäevaelus oma harjumuslikku kehakasutust teadvustama ja muutma, mille tagajärjel ta suudab ennetada pingete ja stressi kuhjumist. Alexanderi tehnika efektiivus seisneb selles, et tööd ei tehta vaid kehaga, aga ka mõttemaailmaga. Meele ja keha ühendus on võti heaolu tunde saavutamiseks. 
Alexanderi tehnika tund on soovitatav, kui sul on ärevus ja stress, kaela- ja õlavöötme piinged, seljavalu, karpaal- ja kubitaalkanali sündroomid, pingepeavalud, krooniline valu, rühiprobleemid, hüpermobiilsus, skoljoos, ülekoormusvigastused, tasakaalu- ja koordinatsiooniprobleemid või hingamis- ja hääleprobleemid.

Füüsilised kasutegurid: kaela- ja õlavöötme pingete vabastamine, seljavalu leevendamine, kroonilise valu leevendamine, käe- ja randmeprobleemide ennetus ja taastus, pingepeavalude leevendamine, parem koordinatsioon ja tasakaal, hingamise- ja hääle kvaliteedi paranemine, adekvaatsem kehataju, ökonoomne ja sümmeetriline kehakasutus, vigastuste ennetamine ja taastus, sooritusvõime paranemine erialases tegevuses.

Psühholoogilised kasutegurid: püsivam teadvelolek ja kohalolu, terviklik enesetunnetus, ajuudu vähenemine, tähelepanu paranemine, minaeristus võime, harjumuste muutmine, emotsioonide regulatsioon, ärevusega toimetulek, vastupidavus stressile, toetav ning julgustav sisekõne, oma vajaduste tundma õppimine.

Hanna-Liis Lao on läbinud 4-aastase ehk 1600 h Alexanderi tehnika õpetajakoolituse aastatel 2016-2019, õppides nii Eestis (Alexanderi Tehnika Instituut), Itaalias kui ka Londonis (London Centre for Alexander Technique and Training). Õppeaastal 2019-2020 oli ta Alexanderi tehnika õpetaja assistent mainekas Royal College of Music-us. Tal on rahvusvaheline STAT diplom (Society of Teachers of the the Alexander Technique).

Mida kingitus sisaldab? Ühetunnist Aleksanderi tehnika tundi ühele inimesele.

Alexanderi tehnika sobib igas vanuses inimesele.
Sellest, kuidas näeb välja Alexanderi tehnika tund, mida räägivad tehnikast erinevad teaduslikud uuringud ning mida on arvanud kliendid, saad lugeda siit.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Mugavad riided, milles peaks olema lihtne liikuda.

Kestvus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Broneeringu tühistamisel vähem kui 48 tundi enne saabumist on tühistamistasu 100% tunni maksumusest.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja


0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: