Veebipõhine fotokursus “Maastikufotograafia”

0.0 0 tagasisidet

Veebipõhine fotokursus “Maastikufotograafia”


Üle Eesti
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

39,99 €

39,99 €

Kirjeldus

“Maastikufotograafia” e-kursus annab sulle kõik nipid, et jäädvustada näituseväärilised maastikufotod!

Tahaksid osata jäädvustada näituseväärilisi maastikufotosid, kuid teadmistest jääb vajaka? “Maastikufotograafia” e-kursus juhatab sind nendele radadele, mis aitavad lahti mõtestada suurepärase looduspildi tegemise – millised ettevalmistused teha, millist tehnikat kasutada, kuidas pilte järeltöötluses veel paeluvamaks tuunida ning palju muudki. Kursuse on koostanud tuntud ja tunnustatud Eesti maastikufotograaf Arbo Rae.

Mida kingitus sisaldab? Nii algajatele kui ka juba edasijõudnud fotograafia huvilistele mõeldud kursus sisaldab endas 14. peatükki, 59. alapeatükki, 6. õppevideot ja üle 50. näidisfotot. Kõik need aitavad õppida pildistama maastikufotosid, mis ei jääks oma sisult alla tippfotograafide omadele. 

 

Kingitus on sobilik kõigile, kellel on huvi fotograafia vastu.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Kursuse ostnud saavad enda kasutajakontoga sisse logida fotokursus.ee veebilehele, kus soetatud kursus on neid juba ootamas. Kursus ei aegu – kord soetatuna saab seda läbima asuda ükskõik millal ning taaslugeda täpselt siis, kui vaja.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Photopoint fotokursused

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta