Unikaalne ja haruldane hingekaart

Soodus
5.0 1 tagasisidet

Unikaalne ja haruldane hingekaart


Üle Eesti
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

99,00 € 120,00 € -18% Algne hind: 120,00 €

99,00 € -%
120,00 €
Algne hind: 120,00 €

Kirjeldus

Neile, kes tahavad elus midagi rohkemat kui elada vaid olmetingimuste rahuldamiseks

Juba iidsetest aegadest on inimesi huvitanud elu eesmärgi ja mõtte küsimused. Inimesed on alati püüdnud mõtestada oma olemasolu eesmärki. Ja kuigi elu mõte on jäänudki eksistentsi mõistetamatuks saladuseks, on inimkond suutnud aastatuhandete jooksul välja töötada erinevad meetodid, mis võimaldavad vaadata materiaalse reaalsuse piiri taha.

Paljud filosoofilised ja religioossed õpetused ja traditsioonid näevad elu mõtet mitte ainult elu alalhoiuks vajalikes toimingutes, vaid ka inimese hingelises ja kõlbelises arengus. Laialt on levinud mõte pidevast hingelisest evolutsioonist, hingelisuse arengust füüsiliste instinktide tasandilt teadvuse kõrgemate vormideni.

Astroloogiline meetod võimaldab välja selgitada hinge evolutsioonilise arengu taseme ning IHCC väljastab igale soovijale sellekohase sertifikaadi. Hinge evolutsiooni sertifikaadi taotlemine on imelihtne - selleks piisab ainult saaja nimest ja sünnikuupäevast.

Mida kingitus sisaldab? Spetsiaalse, inimese sünnikuupäevaga seotud, astroloogilise meetodi abil määratatud hinge evolutsioonilise arengu tase, ning sellekohane väljastatud sertifikaat. Hinge tasandi kohta väljastatav kvaliteetpaberil sertifikaat sisaldab tasandi numbrit, inimese nime ja väljastaja infot.

Iga A4 suuruses sertifikaat valmib personaalselt käsitööna, on kaunilt kujundatud, varustatud originaalse pitsati ning kuldse pitsatilindiga, on klaasi all ja ümbritsetud kvaliteetse mahagoni värvi raamiga, valmistatud Eestis. Koos sertifikaadiga saadetakse ka saajale põhjaliku kirjelduse hinge tasandist evolutsiooni spiraalil, mis aitavad oma hinge arengu eesmärkide saavutamiseks astuda vajalikke samme ja toetada oma parimate isikuomaduste kasvatamist. Sertifikaat sobib ideaalselt väljapanekuks nii lauale kui seinale. 

 

Sertifikaat inimese hinge evolutsioonilise arengu asukoha kohta sobib kõigile neile, kelle jaoks on astroloogilised, hingelised, psühholoogilised ja vaimsed teemad elus olulised. Ideaalne neile inimestele, kes rõõmustavad kingituse üle, mis on enamat kui lihtsalt järjekordne ilus vidin. Neile, kes oskavad väärtustada hinge evolutsioonilist arengut ja selle arengu toetamist.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Sertifikaat jõuab saajani Eestis 5 tööpäeva jooksul tellija poolt antud aadressile pakiautomaadi teel.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja


5.0 1 tagasisidet

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta