Avasta looduse ilu! - Suvine tandemlend motoparaplaaniga

1 2 3 4 5 (8)
Rapla
1 In.

40 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Üks, kaks, kolm... Pehme äratõuge, värske tuuleõhk uhab üle näo, аdrenaliin ja vaimustus võtavad võimust!  

Motoparaplaan on lennuvahend, mis lubab lennu juhtimise vabadust täiel määral tunnetada. Tavalisest paraplaanist eristab teda just liikumise juhitavus. Oma olemuselt on motoparaplaan mugav tugitool või kahekohaline tugitool, mille taha on paigaldatud mootor. Tagaistmel lendab kaasa instruktor, kes aitab isegi täielikul algajal tunnetada liuglemise ilu ja vabadust.

Mida kingitus sisaldab? 5 minutilist elamuslendu motoparaplaaniga, mida piloteerib kogenud piloot-instruktor. Lennukõrgus on alates mõnest meetrist kuni 5000 meetrini.
Моtoparaplaan on ülimalt manööverdamisvõimeline, seetõttu võib ka vaid mõneminutise lennu jooksul saada väga erinevaid kogemusi: võib lennata madalal ja nautida maastike ilu, võib tõusta pilvedesse ja isegi nende kohale, võib tükk aega paigal rippuda, et sõbrad jõuaksid pildistada, ning seejärel tõsta adrenaliinitaset vastassuundadesse laveerimisega.

Kingitus.ee soovitab kindlasti kaasa võtta fotoaparaadi või videokaamera!


Asukoht

Rapla

Riietus

Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestus

5 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Tegevus sõltub rangelt ilmastikutingimustest. Tavaliselt on ilmastikuolud ette ennustatud, kuid mõningatel juhtudel võib tegevus viibida isegi tegevusele kohale saabudes. Lennud toimuvad ainult kuiva ilmaga ning tuule tugevusega mitte üle 5m/s. Hooaeg algab maist ja kestab kuni septembrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Lennata soovija peab kohapeal enne lendu allkirjastama paberi, millega ta nõustub ekstreemlennu tingimustega. Võimalik ka transporti Tallinnast vabade kohtade olemasolul.

Osaleja maksimum kaalupiir on 100kgJärele proovitud!

Signe

Praegu sellele tagasi mõeldes tahaks kohe, nüüd ja praegu veel minna!
Oi, milline mõnus ärevustunne tuli sisse, kui mootor kõvasti põrisema hakkas ja juba mõne sekundi pärast olimegi sujuvalt õhus. Kui esimene kord ma natukene pabistasin, kas jõuan ikka kenasti maale tagasi ka, siis seekord ma lihtsalt tõesti täiel rinnal nautisin – milline vaade, milline loodus! Kas ma tõesti olengi praegu nii kõrgel õhus?! Tuul uhas mööda nägu ning mitmel korral ajasin käed suurelt laiali ja lihtsalt tunnetasin, kuidas ma lendan – nii mõnus!
 

Miks seda elamust kogeda?

  • elamus selle sõna kõige ehedamas tähenduses
  • miljonivaade
  • väga hea adrenaliinilaks


Kliendid on öelnud (1)

Meriliin

Väga lahe kogemus,saime ka udu sees lennata,mis omakorda tähendas pilvede katsumist. Soovitan soojalt

1
Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta